(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Модульні меблі Rosti BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Виразна модульна система Rosti BRW виробництва польської компанії Black Red White являє собою ідеальне рішення для оформлення вітальні в мінімалістичному стилі. Її характеризує екстравагантний дизайн, строгі форми, злегка подовжені горизонтальні ручки і стильне кольорове оформлення.
Колекцію Рості БРВ виготовляють з екологічно чистого ДСП. Для корпусу і фронтів використовується світла забарвлення «дуб Санремо» з насиченим дерев'яним малюнком, для боковушек, а також ручок і ніжок - «вулканічна лава». У вітринах розташовується прозоре безпечне скло, що минув загартування, яке при бажанні можна укомплектувати світлодіодним підсвічуванням.
Серед модульних елементів в колекції Rosti BRW є 2 варіанти універсальних розкладних столів, що мають різне оформлення стільниці - світлу і в кольорі «лави». Такий стіл буде доречним як у вітальні під час прийому гостей, так і в їдальні. Усього в колекції налічується 11 модульних елементів, представлених: Комодом;
Шафою; Вітринами (2 варіанти); Тумбами, включаючи ТБ; Розкладним столом (2 варіанти забарвлення); Журнальним столом; Двома полками.
Багатофункціональні модулі цієї колекції забезпечують можливість створення різноманітних композицій для оформлення інтер'єру відповідно до індивідуальних потреб сім'ї.
Запрошуємо модульну систему Рості БРВ купити в нашому інтернет-магазині з акуратною доставкою. Кожен з елементів меблів поставляється в окремій упаковці з повним комплектом кріплення і фурнітури.
0 грн.