(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Модульні меблі STRZALKA BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Фантастично-красива модульна система Strzalka BRW від польської фабрики Black Red White являє собою оригінальне і ненудне вирішення для дитячих і молодіжних кімнат. Її характеризує нестандартний дизайн, де ручки зроблені у формі стрілок, зручних і безпечних для використання, при цьому їх зелений колір буде сприятливо діяти на дитину, викликаючи бажання вчитися і досліджувати невідоме. Корпус і фасад меблів оформлені в м'якому поєднанні світлого «дуба Беллуно» з «беж шампанським». Це відмінний вибір з точки зору функціональності і візуального рішення.
Завдяки колекції Стрілка БРВ можна не просто оригінально оформити дитячу кімнату, але і практично використовувати вільний простір. Тут є як двох'ярусне ліжко, так і односпальне ліжко, укомплектовані практичними ящиками для спальних приладдя. Кутовий шафа можна розмістити там, де зазвичай місце пустує. Завдяки містким полкам і скриньках ваша дитина зможе знайти для всіх своїх речей та іграшок підходяще місце. Всього колекція Strzalka BRW налічує 15 елементів, представлених: Трьома шафами, в т.ч. і кутовим; Односпальним ліжком;
Двоярусною ліжком; Комодом; Двома тумбами, включаючи прикроватную;
Пеналом; Двома стелажами; Навісною шафою; Письмовим столом;
Двома полками.
Запрошуємо вас модульну систему Стрілка БРВ купити в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою на вашу адресу. Меблі в кімнаті дитини не повинні бути нудною! Кумедний вигляд колекції здатний стимулювати творчість вашої дитини і допоможе вам створити ідеальну кімнату для навчання та розваги.
0 грн.