(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Шафи

1 2 ... 76
Створення гармонійної житлового обстановки властиво кожній людині. Раціональна організація простору кімнати, найкращий розподіл предметів і речей, їх акуратне і правильне зберігання - всі ці, а також багато інших функцій виконує такий предмет меблів, як шафа - невід'ємна частина житлового інтер'єру. Практично в кожній з кімнат він знаходить своє застосування. Наприклад, шафи для одягу є в передпокої, спальні і дитячої. У вітальні або кабінеті шафа служить для розміщення книг, компакт-дисків, порцеляни, сувенірів і багатьох інших предметів. Розташований в їдальні, шафа розрахований на посуд, столові прибори, скатертини і серветки. Чи не обходяться без шаф і комерційні інтер'єри: офіси, кімнати в готелях, пансіонатах, санаторіях та інших закладах. Тому можна впевнено сказати, що шафа - це універсальний і дуже поширений вид меблів. До даної категорії відносяться також пенали, вітрини і стелажі.
Конструкція шаф можуть бути самими різними, все залежить від фантазії дизайнера меблів, який створює ескіз моделі і, звичайно, від потреб ринку. Хорошим попитом користуються кутові шафи, що дозволяють раціонально організувати простір в невеликому приміщенні і мають досить великою місткістю. Істотна конкуренція на меблевому ринку стимулює виробників шаф шукати нові цікаві рішення. Зокрема вони постачають свої вироби красивою підсвічуванням, наносять принти на дверцята, доповнюють їх накладками з іграми, експериментують з фурнітурою, компонують шафи з іншими видами меблів і так далі. Таким чином, вибір шафи не обмежується кількістю дверей і відділень, матеріалом виготовлення, його типом і властивостями. Крім зовнішніх параметрів, що створюють гармонію інтер'єру кімнати, внутрішнє оснащення шаф не менш цікаво. Можливість трансформувати дверцята в відкидний столик, секретні відділення, підсвічування при відкритті, вбудовані сушарки для одягу і взуття - ось неповний перелік різних стандартних і нестандартних «хитрощів» від виробників шаф, покликаних ще більше залучити до їх продукції увагу покупців.
Використовуючи каталог шаф інтернет-магазину «Ваша Меблі», ви легко зможете підібрати найкращі рішення для облаштування приватного або комерційного інтер'єру. Тут представлена ​​продукція таких відомих фабрик, як Bogfran, BRW Польща, BRW Україна, Gerbor, Szynaka, Taranko, VOX, Меблі-Сервіс, Свiт меблiв та інших виробників меблів з України та Європи. Використовуючи систему фільтрів і сортування, ви швидко знайдете найбільш підходящі шафи для будь-якої з кімнат. Кожна модель має якісне фото декількох ракурсів, докладний опис, габаритні розміри, вид використовуваних матеріалів і варіанти дизайнів. Також ви зможете підібрати супутні товари: додаткову меблі, накладки на фасад, дзеркала, вішалки та багато іншого. Великий вибір і лояльні ціни дозволять вам купити шафу в інтернет-магазині «Ваша Меблі», істотно заощадивши час і гроші. Вся представлена ​​у нас меблі є на складі і відразу відправляється замовнику. Доставка проводиться акуратно і швидко в будь-яку точку України.
0 грн.