Полиці і стелажі

1 2 ... 19

Полиці і стелажі


Незважаючи на появу альтернативної електронної літератури, стелажі і полиці для книг залишаються затребуваними і популярними. Акуратне і красиве розміщення друкованих видань в обстановці інтер'єру - актуальне питання для книголюбів і власників ексклюзивних видань. Крім розміщення книг, полиці і стелажі мають універсальне застосування. На них зберігають пам'ятні предмети, милі дрібниці, фотографії та інше. Велике значення надається їм в невеликих квартирах, де вони дозволяють економити місце.

Виготовляють дані елементи меблів підвісними і підлоговими з широкого спектру матеріалів. Це може бути дерево, деревні плити, пластик, скло, метал і їх поєднання. Багато набувають кілька виробів для складання композицій з полиць і стелажів. Встановлюють в будь-яку з кімнат, скрізь їм знайдеться застосування. Залежно від призначення і місця установки вибираються особливості. Так, в ванну підходять вологостійкі матеріали, а для масивних предметів відповідні конструкції.


Купити полку, стелаж в Україні


Інтернет-магазин «Ваша Меблі» пропонує придбати такі види меблів як полку стелаж в Харкові з можливістю самовивозу зі складу або з доставкою по Україні. У нас представлений великий вибір з понад 430 виробів даних категорій виробництва таких провідних вітчизняних і європейських меблевих фабрик, як

• Blonski
• BRW Польща
• BRW Україна
• Forte
• Gerbor
• VOX
• Меблі-Сервіс та інших

Завдяки прямим поставкам меблів і супутніх матеріалів від виробників ми здатні надати мінімально можливі ціни на весь асортимент продукції. Розміщуючи замовлення у нас, ви отримуєте продукцію високої якості, економите час і гроші.

В даному каталозі представлені полиці і стелажі для передпокою, вітальні, дитячій, ванній, кухні та інших кімнат, а також для установки в офісах і будь-яких установах і закладах, де необхідно забезпечити акуратне зберігання предметів. Асортимент представлений наступними видами продукції:

• Полки відкриті
• Полки закриті
• Стелажі відкриті
• Системи зберігання

Кожен з видів має свої особливості використання і пропонує ідеальне рішення для різних видів інтер'єрів. До послуг наших покупців зручна система фільтрів, сортування і вибірки. Ми впевнені, що ви зможете підібрати найкращий варіант і створити в обраному приміщенні затишну обстановку з красивим розміщенням предметів, створенням чудовою стилістики, а також розміщенням акцентів.


​Полку стелаж в Харкові


Купуючи стелажі і полиці для книг, ви зможете акуратно розставити вашу улюблену літературу, внісши елемент естетики в обстановку інтер'єру. Рекомендується скласти детальний ескіз, зробити виміри місць установки. Потрібно враховувати вагу і розмір розміщуваних книг, щоб вони не тільки розмістилися на стелажах і полицях, а й сама меблі була здатна витримати вагу планованої навантаження. Вибрані елементи повинні гармоніювати зі стилістикою інтер'єру і гармонійно поєднуватися з навколишнім оточенням.

Пропонуємо купити полку, стелаж в Україні, використовуючи унікальні можливості нашого інтернет-магазину. На багато товарів даної групи поширюється акція з безкоштовної доставки, що дозволяє знизити підсумкову вартість обраного вироби. Жителям Харкова ми можемо запропонувати замовити послугу складання меблів на місці установки. Так ви зможете вирішити багато завдань облаштування, витративши при цьому мінімальну кількість грошей і часу.

Запрошуємо відвідати інші розділи сайту і підібрати необхідні меблі та супутні товари для облаштування інтер'єру.
0 грн.