Ширми

Ширми


Зонувати простір приміщення, отримати окремий куточок для різного призначення дозволить такий елемент інтер'єру, як ширма розсувні, що надає додатковий елемент комфорту. Її використання має багатовікову історію і отримало свій початок в Японії. Саме в цій країні ширми перегородки почали використовувати в якості меблів, а також як твір мистецтва. Не менш затребуване використання ширм і в сучасних інтер'єрах, де вони не втратили своєї актуальності.

Різноманітність конструкцій і зовнішнього вигляду дозволяє застосовувати даний вид перегородок для будь-яких стилістичних напрямків інтер'єру. Найбільш часто затребувана ширма для переодягання, що встановлюється в спальні, що особливо актуально для малогабаритних однокімнатних квартир з недоліком вільного простору і місць для усамітнення. Також подібні перегородки використовують для розбиття кімнати на незалежні зони. Вдало можна використовувати ширми як елемент декору. Серед основних видів виділяють:

• Стулчасті
• Рулонні
• Екранні

Найбільш затребуваним видом в житлових інтер'єрах є ширма розсувні стулчастого складного типу. Вироби можуть бути з м'якою і жорсткою внутрішньою частиною, а також відкатними.


Купити ширму в Україні


Як каркасів використовуються такі традиційні меблеві матеріали, як пластик, дерево, метал. Внутрішня частина виконується з різних видів тканин, шкіри, пергаменту, скла, ротангу, дзеркал. Виріб може виконуватися мобільним з можливістю його зберігання в складеному вигляді. Ще один варіант - це стаціонарна установка з міцним кріпленням на напрямних. Якщо вам необхідна ширма для переодягання, ви можете підібрати мобільний або стаціонарний варіант, актуальний в житло з дітьми.

У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати і купити ширму для кімнати в Харкові самовивозом з регіонального складу або замовити її доставку в межах населених пунктів України. Бюджетним варіантом зонування або декорування кімнати будуть моделі з пластиковим каркасом. Каркаси, виконані з деревини і металу, істотно виграють в міцності і довговічності використання. У будь-якому випадку ви отримуєте відмінне рішення для відділення частини простору кімнати, коли це необхідно.


Купити ширму для кімнати в Харкові


У нас ви зможете придбати не тільки ширми перегородки, але і підібрати інші види меблів для будь-якої з кімнат. Прямі поставки від більш 80 меблевих фабрик Європи та України дозволяють підтримувати нам мінімально можливі ціни на весь асортимент продукції. На послуг наших покупців великий вибір меблів і супутніх товарів, зручний рубрикатор, система пошуку і фільтрів вибору. Кожен товар має якісне фото, докладний опис і характеристики, включаючи колірні варіанти моделей.

Запрошуємо купити ширму в Україні, використовуючи унікальні можливості нашого інтернет-магазину. Замовляючи у нас, ви економите час і гроші, отримуєте товари високої якості за прийнятними цінами. Ми регулярно проводимо акції, істотно знижують підсумкову вартість замовлення. Зокрема, зараз проходить акція з безкоштовної доставки на великий асортимент товарів. Приєднуйтесь до нашої спільноти в Фейсбук і першими дізнавайтеся про акції та актуальних новинки.
0 грн.