(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Шафи-купе

1 2 ... 5
З давніх часів і до наших днів головними і самим місткими для зберігання речей представниками меблювання є шафи. У них розміщується безліч різноманітних предметів, починаючи від одёжди, і закінчуючи книгами і дрібничками. Крім того, завдяки сучасним технологіям шафи дозволяють значно заощадити простір всієї кімнати. Високі і якісні матеріали, а також великий вибір дизайнерських варіантів дають можливість підібрати комфортну модель, що задовольняє будь-який інтер'єр.
Серед великої різноманітності шаф, особливе місце займають шафи-купе, їх відрізняє особливе витонченість виконання і практична система дверей. Шафа-купе з функцією фотодруку від компанії виробника "Luxe Studio" виділяється своїм сучасним і стильним дизайном. Він складається з універсального корпусу, фасаду, кутової секції, карниза і галогеновой підсвічування. Широкий діапазон розмірів, а також різноманітна колірна гамма фасадів робить шафа-купе відповідним для великої кількості інтер'єрів.
Якщо головні якості, які ви цінуєте в предметах інтер'єру, це компактність і оригінальність, тоді кутовий шафа-купе «ELDA» від польського виробника BRW стане для вас відмінним рішенням.
Якщо ви вирішили купити шафу-купе від висококласних виробників, даний розділ інтернет-магазину "Ваші меблі" не залишить вас байдужим. У створенні представлених нами виробів використовувалися довговічні матеріали, що доповнюються якісною фурнітурою.
0 грн.