Шафи-купе

1 2 ... 4

Шафа купе


Такий елемент меблів, як шафа-купе давно завоював своє почесне місце в інтер'єрах сучасних квартир. Він дозволяє не тільки акуратно розмістити безліч речей, але і вдало доповнює загальну стилістичну картину інтер'єру. З огляду на можливості даного виду меблів, його конструктивні особливості, а також здатність замінити собою цілий ряд типових елементів, ціна на готову шафу купе більш ніж прийнятна і доступна.

Виконуються шафи купе у вигляді окремо або вбудованих. Як правило, вони займають весь простір - від статі, до стелі, і мають кілька секцій, що знаходяться за розсувними дверима. Наш інтернет-магазин пропонує купити шафу купе в Харкові за лояльною ціною зі швидкою і акуратною доставкою. У каталозі представлені наступні види даних виробів:

• Для прихожей
• Для спальні
• З фотодруком
• З дзеркалом

Істотна відмінність виготовлених на меблевому комбінаті промисловим способом і вже готових до установки шаф купе в їхній бездоганній якості, доведеним до доскональности налагодженим технологічним процесом. Це дозволяє отримати реально меншу вартість виробу в порівнянні з виготовленими на замовлення в невеликих меблевих майстернях. Тому купити готову шафу купе буде правильним рішенням, враховуючи великий спектр типорозмірів і різноманіття конфігурацій, пропонованих виробником.


Купити шафа купе в Україні недорого


Можливості шаф купе виходять далеко за рамки зберігання речей, постільної білизни і багато чого іншого. Правильний підбір і розміщення таких меблів дозволить візуально збільшити розмір кімнати, зробити її світліше, «підняти» низькі стелі. Все це зробило їх дуже популярними в сучасних інтер'єрах квартир будь-якого планування. У виробництві промисловим способом використовуються придбані великими закупівельними партіями матеріали, тому ціна на готову шафу купе набагато нижче, зробленого на замовлення.

Інтернет-магазин «Ваша Меблі» пропонує високоякісні меблі і, зокрема, шафи-купе таких відомих меблевих фабрик України та Європи, як

• Blonski
• Forte
• Halmar
• Luxe Studio
• Свiт меблiв

Використовуючи зручну систему фільтрів, ви легко зможете підібрати необхідні вам габаритні розміри, кількість дверей, матеріал. Кожна картка товару містить фото, опис, характеристики. Більшість виробів дає можливість індивідуально підібрати комплектацію, яка дозволяє визначити конфігурацію, колірну гамму, матеріал дверей, габаритний розмір і інші параметри. При таких великих можливостях підбору параметрів купити готову шафу купе буде простіше, ніж робити його під замовлення.


Купити шафа купе в Харкові


При виготовленні шаф-купе промисловим способом застосовуються не тільки якісні матеріали для виготовлення дверей і корпусу, але також надійні розсувні системи. Надана виробником гарантія має на увазі, що всі механічні елементи систем будуть ідеально виконувати свої функції. У більшій частині від якості розсувних систем залежить наскільки довго і справно буде дана меблі виконувати свої функції.

Запрошуємо купити шафу купе в Україні недорого, використовуючи унікальні можливості нашого інтернет-магазину. Ви отримуєте мінімально можливу ціну на якісні вироби фабричного виробництва, на які надається офіційна гарантія. Доставка проводиться швидко і акуратно в межах населених пунктів України. На багато моделей поширюється акція з безкоштовної доставки. При необхідності для жителів Харкова ми можемо виконати збірку вироби безпосередньо на місці його установки.
0 грн.