Шафа купе з дзеркалом

Шафа купе з дзеркалом

 
Дзеркальний фасад шаф-купе протягом багатьох років залишається найпопулярнішим. Великі дзеркальні полотна візуально збільшують розмір кімнати, створюючи ілюзію просторого приміщення. Крім цього, кімната, де встановлена ​​шафа купе дзеркальний, стає світлішою. У порівнянні з традиційними видами меблів, даний її сучасний вигляд має безліч позитивних якостей, володіє великою місткістю і максимально раціонально використовує простір кімнати.
 
Дзеркальні фасади виконуються в різних комбінаціях, тому ви зможете підібрати найкращий варіант для обраної кімнати. Інтернет-магазин «Ваша Меблі» пропонує купити шафу купе з дзеркалом в Харкові з можливістю установки на місці у замовника. Доставка проводиться швидко і акуратно в межах населених пунктів України. Наш асортимент дзеркальних шаф-купе містить великий вибір виробів від таких відомих європейських і українських виробників, як
 
• Blonski
• Luxe Studio
• Свiт меблiв
 
Готові дзеркальні шафи-купе фабричного виробництва мають безліч переваг перед виготовленими на замовлення. Налагоджений технологічний процес, оптова закупівля матеріалів, проходження декількох етапів перевірки, офіційна гарантія - все це дозволяє отримати високоякісний виріб. Завдяки великому вибору варіацій габаритних розмірів, колірних рішень, внутрішніх змін ви легко зможете підібрати дзеркальна шафа-купе, який ідеально впишеться в інтер'єр вашої кімнати.
 

Ціна на шафу купе з дзеркалом в Україні

 
Поєднуючи в собі функціональність декількох традиційних видів меблів, шафа-купе з дзеркальним фасадом має ряд переваг. Саме дзеркало - справжня окраса інтер'єру. Вбудовані полки, відділення, ящики дозволяють багато розмістити. Кімната стає просторіше, естетичніше і затишніше. Надійні рухомі механізми гарантують бездоганну експлуатації протягом багатьох років служби. Такі меблі простіше захистити від відкривання дітьми без шкоди естетичному вигляду кімнати.
 
Промислово виготовлені шафи-купе з дзеркальним фасадом істотно виграють за ціною, в порівнянні з придбанням декількох видів традиційних меблів, яку вони чудово замінюють. Можна сказати, що шафа купе дзеркальний - це унікальна за своїми експлуатаційними параметрами меблі, що виконує безліч функцій стандартних видів меблів і пропонує отримати сучасний вигляд кімнати при невеликих витратах.
 

Купити шафа купе з дзеркалом в Харкові

 
Наш інтернет-магазин пропонує вам більше 40 моделей дзеркальних шаф-купе, кожна з яких має безліч варіацій вибору. Зокрема, ви можете вибрати матеріал дверей і зовнішній вигляд виробу з наступних варіантів:
 
Люстерко
• ДСП / Дзеркало
• Комбінований фасад (ДСП + дзеркало)
• Дзеркало з пескоструем
• Тоноване дзеркало
• Тоноване дзеркало з пескоструем
 
Кількість дверей може бути від двох до чотирьох, а сам шафа-купе з дзеркалом може бути або прямим, або кутовим. По кожній моделі є до 32 варіантів по габаритним розмірам довжини і глибини, а також до 4 варіантів вибору по висоті. Крім цього, ви можете підібрати підходящу колірну гамму за доданою палітрі, додаткову комплектацію, конфігурацію внутрішнього оснащення та інше.
 
Відзначимо, що ціна на шафу купе з дзеркалом в Україні при його замовленні в нашому інтернет-магазині є мінімально можливою. Прямі поставки від виробників дозволяють нам встановлювати низькі ціни на весь асортимент продукції. Оскільки на більшість моделей поширюється акція з безкоштовної доставки, то підсумкова вартість виробу буде більш ніж конкурентноспроможною.
0 грн.