Меблі з ротанга і лози

1 2

Меблі з ротангу та лози


Застосування натуральних, екологічно чистих матеріалів виступає останнім часом трендом при формуванні внутрішнього оздоблення в квартирах і заміських будинках. Тому меблі з ротанга і лози в Україні має високий попит, надаючи, крім унікальної естетики, високі параметри експлуатації. Плетені меблі радує око і вражає своєю красою. Вона здатна надати родзинку інтер'єру, створити неповторний затишок, привнести елемент ексклюзивності. Багато шикарні апартаменти готелів та відкриті майданчики елітних клубів облаштовуються елементами з плетених меблів.

Ротанг представляє один з видів ліановідний пальми, що має стебла, що досягають до 300 метрів в довжину. Вони мають тришарову структуру, покриту міцною корою. Після очищення від кори і обробки за допомогою гарячої пари, стебло стає дуже гнучким і ідеально підходить для виробництва плетених меблів. Технології виготовлення постійно удосконалюються, пропонуючи ринку дивовижні новинки для облаштування інтер'єру в різних стилях. Як традиційні, так і сучасні вироби з ротанга практичні в догляді, мають естетичний зовнішній вигляд.


Меблі з ротангу та лози в Україні


Природний матеріал лоза виходить з вербових прутів, що володіють також високими експлуатаційними характеристиками і легко піддаються плетіння. При цьому меблі виходить не тільки красивою, естетично привабливою і зручною, але ще й довговічною у використанні. Гнучкість матеріалу дозволяє втілювати багато дизайнерські ідеї і створювати таким чином вироби для незвичайних і оригінальних житлових інтер'єрів.

Крім використання в побуті, плетені меблі досить активно застосовується в громадських інтер'єрах: вуличних кафетеріях, ресторанах, барах. Оскільки матеріал має стійкість до природних факторів, вироби встановлюються на відкритих просторах, в саду, на балконі і так далі. Інтернет магазин «Ваша Меблі» пропонує купити меблі з ротанга і лози в Харкові самовивозом з регіонального складу або з доставкою на зазначену адресу в межах населених пунктів країни.

У нашому каталозі представлена ​​високоякісна продукція виробництва таких провідних меблевих фабрик, як

• Halmar
• Чернігівська Фабрика Лозових Виробів

Володіючи рядом переваг, плетені меблі несе в інтер'єр елемент елегантності і тонкого шарму. Її високі експлуатаційні якості дозволять виробам служити довгі роки, зберігаючи чудовий зовнішній вигляд.


​Купити меблі з ротанга і лози в Харкові


Виробники пропонують ринку як окремі елементи, так і комплекти плетених меблів. Багатий її асортимент представлений в нашому інтернет-магазині. До послуг покупців лояльні ціни та зручна система фільтрів по заданих параметрах. Ви можете забрати замовлення самовивозом зі складу в Харкові або оформити його з доставкою. Ми впевнені, що ви оціните всі позитивні якості меблів з лози і ротанга, створивши надзвичайно затишну атмосферу як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

Сфера використання плетених меблів обширна завдяки безлічі переваг. Виробники вдало застосовують позитивні властивості ротанга і лози з використанням як традиційних, так і сучасних методик. Меблі з мінімальною кількістю стиків має високу міцність і стійка до впливу природних факторів. Ідеальна гладкість і плавність вигинів дозволяють їй бути невимогливою в догляді. Все це робить плетені меблі затребуваною і актуальною в сучасних інтер'єрах.
0 грн.