(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Меблі з лози

Меблі з лози


Виконана з природного, екологічно чистого матеріалу, садові меблі з лози здатна внести різноманітність в інтер'єр, зробити його більш комфортним, привнести естетику і шарм. Сировиною для виготовлення даної меблів служать прути з верби або горіха. Оскільки вироби виробляються за старовинними технологіями плетіння вручну, кожне з них є ексклюзивним, володіючи при цьому високою міцністю і довговічністю.

За допомогою плетених елементів меблів прикрашаються вітальні, кухні, балкони, веранди, а також інші приміщення, в яких необхідно створити неповторну і затишну обстановку. Інтернет-магазин «Ваша Меблі» реалізує меблі з лози в Харкові як з регіонального складу, так і з можливістю замовлення доставки в будь-який населений пункт України. У нашому каталозі представлено широкий вибір:

• Столиків
• Крісел
• Крісел-качалок
• Диванов

Ми впевнені, що ви зможете підібрати найкраще рішення для облаштування інтер'єру обраної кімнати. Різноманітність стилів, кольорів, лояльні ціни - все це дозволить привнести в приміщення елемент неповторності і сільського шарму. Картка товару має якісне фото, докладний опис і характеристики. Якщо дотримуватися правильної експлуатації термін служби плетених меблів становить понад 25 років.


Купити плетені меблі з лози в Україні


Сучасні технологічні рішення надають покупцям елементи плетених меблів з найбільш плавними контурами, що володіють найбільшою практичністю. В даний час селекціонери вивели спеціальні сорти, що володіють підвищеною гнучкістю лози і високими естетичними властивостями. Є меблі плетені з лози каркасні та безкаркасні. У безкаркасних виробів міцні прути виконують роль ребер жорсткості, що відмінно підходить для елементів невеликих розмірів.

Каркасна технологія передбачає використання металевих армуючих елементів. Така садові меблі з лози призначена для великих навантажень. При використанні природних відтінків, лоза набуває світлий-бежевий колір, який може тонуватися морилками. Сукупність екологічно чистих складових виробів, приємний колір натуральної деревини служить віддзеркаленням в тенденції до оснащення інтер'єрів і високому купівельному попиті на плетені вироби ручної роботи.


Меблі з лози в Харкові


Володіючи рядом незаперечних переваг, меблі плетені з лози має хороший попит. У нашому інтернет-магазині представлені вироби виробництва чернігівської фабрики лозових виробів і підприємства Halmar. Прямі поставки від виробників дозволяють нам підтримувати лояльні ціни і пропонувати продукцію високої якості на найвигідніших умовах. Ви отримуєте високоякісну плетені меблі, що володіє легким деревним ароматом, яка не виділятиме токсичних парів і накопичувати пил.

У нас ви зможете не тільки купити плетені меблі з лози в Україні, але також повністю укомплектувати інтер'єри красивими виробами від провідних українських та європейських меблевих фабрик. Ми працюємо з більш ніж 80 виробниками, забезпечуючи лояльні ціни на весь асортимент продукції. Регулярно проводяться акції, істотно знижують підсумкову вартість замовлення. Жителям Харкова ми можемо запропонувати послугу складання меблів безпосередньо на місці установки.
0 грн.