(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Меблі з лози

Лоза - природний матеріал, що володіє рядом дивовижних властивостей, що дозволяє виконувати з неї чудову плетені меблі. Особливу привабливість, крім натурального походження матеріалу, меблі з лози має ще й тому, що виконується в ручну, втілюючи в собі привабливість праці майстра, який вкладає в неї частинку свого натхнення. Вироби з лози одночасно прості, елегантні, затишні, викликають виключно приємні асоціації. Вони наповнюють інтер'єр шармом старовинної садиби з властивим їй затишком, спокоєм і розслабленням. Безумовно, плетені меблі з лози несе в собі позитивні емоції, натхнення і представляє еталон досконалості елементів інтер'єру, покликаних зробити відпочинок максимально повноцінним. Володіючи практичністю, легкістю, стильністю, дана меблі здатні перебувати на відкритих майданчиках і піддаватися впливу підвищеної вологості, сонячних променів, зберігаючи привабливість зовнішнього вигляду. Природно, в період, коли меблі з лози не використовуватиметься, наприклад, взимку, її краще зберігати в закритому приміщенні, призначеному для складування садового інвентарю. Так можливо буде істотно продовжити термін її служби.
Відвідавши наш каталог меблів з лози, ви знайдете безліч цікавих рішень для облаштування інтер'єрів та екстер'єрів. Ми реалізуємо високоякісні вироби ручної праці виробництва Чернігівської фабрики лозових виробів. Вироби доставляються в оригінальній заводській упаковці безпосередньо з регіонального складу. Доставка проводиться за узгодженим з замовникам адресою в будь-яку адресу населених пунктів України. Жителям Харкова та області ми можемо запропонувати скористатися послугою безкоштовної доставки. Оскільки поставляється меблі з лози від виробника, ви отримуєте найкращу цінову пропозицію, підкріплене швидкої і акуратною доставкою, якісним консультаційно-супровідним обслуговуванням.
У нашому каталозі представлені: крісла-качалки, набори зі столиком і кріслами, кошики для білизни. Асортимент постійно поповнюється новинками, тільки недавно анонсованими виробником. Незважаючи на свою невагомість, вироби здатні витримувати значні навантаження. Зокрема, крісла-качалки зручні людям будь-якої комплекції, ідеально амортизуючи вага людини, одночасно виконуючи м'який масаж. Форми не містять гострих кутів, обтічні, а, отже, безпечні для дітей. Меблі вентильованих і в ній приємно знаходиться в жарку пору року. Термін експлуатації при дбайливому зверненні становить кілька десятиліть. Запрошуємо вас купити меблі з лози в нашому інтернет-магазині і відчути всі переваги використання натуральних, якісних виробів ручної роботи. Внесіть гармонію природи в обстановку вашого інтер'єру і екстер'єру, додавши родзинку стилю, витонченості і елегантності. Також рекомендуємо доповнити плетені меблі журнальним столиком, підібравши його на нашу каталогу.
0 грн.