Дзеркала

1 2 ... 4
 

Дзеркала


За допомогою дзеркал можна візуально перебудовувати простір приміщення, таким чином правильно розставляючи і змінюючи акценти. Крім цього, вони здатні візуально змінювати обсяг приміщення, маскувати вади стін і стелі, надавати більше освітленості, додавати потрібні фарби, відображаючи світло і колір. Тому купити дзеркало на стіну - це не просто придбати ще один елемент інтер'єру, який виконує свою стандартну функцію, це означає набагато більше.

Традиційно, дзеркала поділяються на моделі настінного розміщення і підлогової установки. Кожен з видів дзеркал має переваги і особливості свого використання. Як показує продаж дзеркал найбільш популярний вид це - настінне. Воно відрізняється своєю практичністю, виконується в рамної окантовці і без неї, може мати найрізноманітніші форми і розміри. Встановлюється як горизонтально, так і вертикально.

Підлогове є більш ефектним, але не настільки практичним, особливо для квартир з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку. Тому, якщо в квартирі або будинку маленькі діти, краще купити дзеркало настінне як найбезпечніший варіант. Перевагою підлогових дзеркал є можливість побачити себе в повний зріст.


Купити дзеркало в Харкові


Ви можете не тільки купити дзеркало на стіну або його підлоговий варіант, а й продумати дзеркальну композицію і розмістити його навіть на стелі. За своєю конструкцією настінні дзеркала бувають цільними або складовими. Незбиране має перевагу в простому монтажі, недоліком є ​​незручність транспортування при його великих розмірах. Складові дзеркала використовуються для створення композицій. Вони набираються з декількох елементів, зручні в транспортуванні, але потребують професійного монтажі.

Також моделі можуть відрізнятися за своєю формою. Найбільш популярними є такі форми настінних дзеркал:

• Прямокутна
• Квадратна
• Овальний
• Кругла

Сучасні технології дозволяють виконати будь-яку форму, тому вибір у даній категорії різноманітний. Що відображає шар виконується з алюмінієвого або срібного напилення. Для декорування дзеркал використовують раму, яка може бути виготовлена ​​з таких традиційних матеріалів, як дерево, метал або пластик. Від наведених вище сукупних характеристик традиційно залежить ціна на дзеркала в Україні, з діапазоном якого ви можете познайомитися, перейшовши в один з підрозділів нашого каталогу.

Впевнені, що великий асортимент і приємні ціни дозволять придбати саме таку модель, яка ідеально впишеться в інтер'єр призначеної для неї кімнати. Нашою спеціалізацією є повна комплектація приватних і комерційних інтер'єрів меблями, включаючи такий напрямок як продаж дзеркал і супутні товари.


Купити дзеркало в Харкові


Використовуючи унікальні можливості нашого інтернет-магазину, ви зможете купити дзеркало настінне і ідеально перетворити обрану для нього кімнату. У нашому каталозі представлена ​​продукція таких відомих виробників України і Європи, як

• Blonski
• BRW Польща
• BRW Україна
• Embawood
• Forte
• Gerbor
• VOX
• Меблі-Сервіс
• Свiт меблiв

Як ви можете переконатися, ціна на дзеркала в Україні при їх покупці в нашому інтернет-магазині досить демократична і більш ніж прийнятна. Завдяки прямим поставкам від виробників ми можемо встановити самі конкурентні ціни на весь асортимент продукції. У нас представлені всі види дзеркал, включаючи рамні і безрамні моделі, настінні і підлогові, різної форми, розмірів, призначені як для просторих, так і невеликих кімнат.

Запрошуємо відвідати інші розділи нашого каталогу і повністю укомплектувати приватний або комерційний інтер'єр необхідними меблями.
0 грн.