Дзеркало підлогове

Дзеркало підлогове


Класика інтер'єру - дзеркало підлогове в рамі ефектно виглядає і дозволяє побачити своє відображення в повний зріст. Виконане цільної конструкцією, готової до установки, воно може без праці переміщатися в потрібне місце, на відміну від настінного не вимагає монтажу та вдало поєднується з більшістю класичних стилів інтер'єру. Як правило, підлогове дзеркало виконується в рамі, виготовленої з натурального дерева, ЛДСП, металу та інших традиційних меблевих матеріалів з тонованим покриттям.

У нас ви можете купити дзеркало підлогове недорого в Харкові з доставкою по Україні. Каталог містить пропозиції від відомих виробників: Halmar і VOX. Традиційно, підлогові дзеркала виконуються прямокутної форми і мають алюмінієве або сріблення напилення шару, що відображає. Напилення зі срібла підвищує вартість виробу, проте надає більш високу відбивну здатність і стійко до впливів навколишнього середовища, що дозволяє встановлювати їх в просторих ванних кімнатах.

Купити дзеркало підлогове в Україні


Стиль, який надає дзеркало підлогове в рамі, може бути найрізноманітнішим і більш визначається виконанням рами, що грає декоративно-стилістичну роль. Найбільш популярні стилі, в яких застосовуються підлогові дзеркала:

• Бароко
• Рококо
• Класичний
• Англійська
• Кантрі
• Модерн
• Хай-тек / мінімалізм
• Етнічний
• Екологічний

У стилях бароко і рококо рама кована з криволінійними формами та покрита позолотою. Класичний і англійський виділяє дерев'яна рама тонкої обробки з фігурною різьбою і покрита лаком. Стиль кантрі - це грубо оброблена рама з дерева. У стилі модерн дзеркало має овальну форму і обрамований кованої металевої рамою. Стилі хай-тек і мінімалізм виділяються простими формами металевої або дерев'яної рами. В етнічному стилі рама зі шкіри, а в екологічному з бамбука або ротанга.

Як бачите, підлогове дзеркало може вдало розставити акценти і ідеально вписується в загальну стилістику призначеної для нього кімнати. Зараз стало модно оснащувати дзеркала світлодіодним підсвічуванням, що надає можливість використовувати його без включення освітлення. Це дуже зручно в спальні. Завдяки наявності поворотного механізму дзеркало можна встановлювати в потрібне положення, візуально ще більш розширюючи простір великої кімнати, але для маленьких приміщень воно не підійде.


Купити дзеркало підлогове недорого в Харкові


При розміщенні підлогового дзеркала слід враховувати, що на нього не повинні потрапляти прямі сонячні промені і встановлюють його на деякій відстані від радіаторів опалення. Гарна циркуляція повітря дуже важлива, інакше можливе відшаровування шару, що відображає. Для миття використовують спеціальні миючі засоби для скла та меблевих покриттів. Перед самим дзеркалом повинно бути просторо для найкращого виду дивиться на себе людини. Якщо у вас маленькі діти, краще продумати спеціальне кріплення.

Запрошуємо вас купити дзеркало підлогове в Україні, використовуючи унікальні можливості нашого інтернет-магазину. Ми реалізуємо продукцію безпосередньо від виробників з можливістю отримання на складі в Харкові і відправки за вказаною адресою в межах населених пунктів країни. Доставка проводиться швидко і акуратно. Пропонуємо відвідати інші розділи нашого сайту і укомплектувати приватний або комерційний інтер'єр красивою, практичною, функціональної і добротними меблями високої якості.

Замовляючи меблі та супутні товари у нас, ви істотно економите час і гроші.
0 грн.