Дзеркало в передпокій

Дзеркало в передпокій


Обов'язковий елемент інтер'єру - дзеркало для передпокою виконує в її просторі безліч функцій. Правильний підбір моделі дозволить візуально перебудувати кімнату, роблячи її більш просторим і світлим, що досить актуально для прихожих в квартирах типових планувань. Тут традиційно розміщують настінні вертикальні дзеркала, але можна створити власний варіант, наприклад, композицію з декількох елементів. Форма і декоративне оздоблення залежить від обраної стилістики оформлення.

За допомогою даного каталогу ви легко зможете підібрати і купити дзеркало в передпокій в Харкові, замовивши його доставку по Україні. У нас представлена ​​високоякісна продукція вітчизняних і європейських виробників за лояльними цінами в широкому асортименті. Каталог містить більше 20 видів виробів, виконаних в обрамленні рамкою і без неї в різних стилях і кольорах. Великий вибір типорозмірів дозволить підібрати ідеальний варіант і для маленької, і для просторого передпокою.


Купити дзеркало в коридор в Україні


Інтернет-магазин «Ваша Меблі» реалізує красиві дзеркала в передпокій виробництва таких провідних вітчизняних і європейських виробників, як

• BRW Польща
• BRW Україна
• Forte
• Gerbor
• Свiт меблiв

Завдяки прямим поставкам від виробників ми можемо надати нашим покупцям мінімально можливі ціни на весь асортимент продукції. На деякі моделі в каталозі поширюється акція з безкоштовної доставки, що знижує підсумкову ціну. Ви безсумнівно знайдете у нас таке дзеркало для передпокою, яке давно шукали. Багато виробів входять в модульні колекції, тому ви легко зможете облаштувати дану кімнату всіма необхідними меблями і все буде виконано в однаковому гармонійному стилі.


Купити дзеркало в передпокій в Харкові


Безсумнівно, красиві дзеркала в прихожу не тільки дозволять оглянути себе, але і внесуть свою родзинку в загальний стилістичний простір. Правильний підбір дозволить розставити потрібні акценти, додати світла і фарб в простір. Найбільш популярні в передпокої прямокутні дзеркала, трохи поступаються їм квадратні, своє гідне місце в рейтингу займають овальна і кругла форми. У маленьких прихожих настінне дзеркало розміщують під невеликим кутом, це дозволяє розглянути себе в повний зріст.

Як відбиває шару або амальгами використовують алюмінієве або сріблення напилення. Алюмінієвий шар застосовується в дзеркалах невеликих форм, він має слабку відбивну здатність. Срібний шар впливає на вартість виробу, але надає велику відбивну здатність, що істотно для великих дзеркал. Обрамлення виконують з ДСП, МДФ, дерева, пластику або металу. Більшого ефекту дзеркалам надає світлодіодне підсвічування, що актуально для недостатньо освітлених прихожих.

Запрошуємо купити дзеркало в коридор в Україні, використовуючи унікальні можливості нашого інтернет-магазину, замовивши вироби високої якості від провідних виробників за демократичними цінами. Приєднуйтесь до нашої спільноти в Фейсбук і отримаєте більше переваг від покупки. Ви завжди першими дізнаєтеся про акції, конкурсах і актуальних новинки.
0 грн.