Стелажи

Стелажі


В сучасних мінімалістичному інтер'єрах стелажі для книг та іншої атрибутики надзвичайно затребувані і актуальні. Представляючи альтернативу громіздким шаф і вітрин, вони дозволяють економити простір приміщення, надаючи зручне місце для розміщення предметів. Можуть виконуватися як шафа стелаж, етажерка, відкритий шафка і в інших конфігураціях. Відзначимо, що стелаж не тільки не втрачає своєї актуальності, але все частіше служить вдалою заміною багатьом традиційним видам меблів.

Даний вид меблів є універсальні вироби, здатні органічно доповнити дизайн приміщення, виконаний в різних стилях. З їх допомогою можна акуратно розташувати книги, предмети, атрибутику, сувеніри. Виробники випускають широкий модельний ряд, включаючи дерев'яні стелажі, тому покупці можуть вибрати ідеальний варіант для облаштування кімнати. Вигідно придбати поличні стелажі в Харкові ви зможете, використовуючи унікальні можливості нашого інтернет-магазину.


Купити стелаж в Україні


Універсальність такого елемента, як шафа стелаж, дозволяє його використовувати у вітальні, спальні, вбиральні, дитячої. Також вони активно застосовуються в громадських приміщеннях. Конструкція дозволяє комбінувати вироби між собою, складаючи гарні і оригінальні композиції. У нас можна придбати стелаж з дерева в Харкові з наявністю і відсутністю задньої стінки, закриті і відкриті, кутові, прямі, секційні. Конструкція може бути простою або складною з додаванням різних елементів.

Виділяючись в окремий підвид меблів для зберігання, стелажі для книг не передбачають виділення певного місця для установки. Вони можуть вільно переміщатися, підлаштовуючись під інтереси мешканців приміщення. Використання стелажів визначається місцем, де вони встановлюються. Ви можете купити стелажі для зберігання в Україні та демонстрації інших предметів в інтер'єрі. Зараз спектр застосування даного виду меблів більш ніж великий як в побуті, так і в офісних, робочих і інших приміщеннях.


Поличні стелажі в Харкові


Доповнивши існуючий інтер'єр таким елементом, як дерев'яні стелажі, ви зробите обстановку більш різноманітною. Вибираючи конструкцію, орієнтуйтеся на розмір приміщення. Для невеликих кімнат доречні кутові конструкції, які раціонально використовують простір і розміщуються там, де установка інших меблів скрутна. У просторих кімнатах використовують прямі стелажі, розміщуючи їх біля стіни або між вікнами. Можна зонувати приміщення при перпендикулярному розміщенні стелажів до стіни.

Найбільш поширені відкриті види, тому якщо вам потрібно купити стелажі для зберігання в Україні, розгляньте цей варіант. Розташування полиць може бути довільним або за певним порядком. Вони стають прикрасою інтер'єру і можуть виступати одним з головних елементів дизайну. Колірна гамма обширна - від традиційних темних тонів, до світлих відтінків. Купуючи стелаж з дерева в Харкові, зверніть увагу на вимогу дбайливого догляду з використанням спеціальних засобів.

Інтернет-магазин «Ваша Меблі» пропонує купити стелаж в Україні за лояльною ціною зі швидкою і акуратною доставкою по узгодженим адресою. В даному розділі представлено понад 60 виробів виробництва таких провідних меблевих фабрик, як

• Blonski
• BRW Польща
• BRW Україна
• Gerbor
• Halmar
• Signal
• VOX
• Меблі-Сервіс
• Сокме

Меблі даних виробників відрізняється високою якістю і прийнятною вартістю. На багато моделей поширюється акція з безкоштовної доставки. Приєднуйтесь до нашої спільноти в Фейсбук і першими дізнавайтеся про нові акції, знижки та конкурсах.
0 грн.