(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

8 Питань перед покупкою меблів.

3 березня 2011 р. 17:06
Перед покупкою меблів удержите себе від поспішних рішень, які можуть змусити вас витратити зайві гроші. Іншими словами, імпульсна покупка, коли справа доходить до покупки меблів може завдати шкоди вашому настрою та бюджету. Щоб уникнути цього, перед покупкою меблів відповіді собі на наступні питання:

1. Який площею я маю?

Вільний обсяг простору визначає кількість і параметри купується меблів. Важливо зрозуміти, що Ви вважаєте необхідним. Якщо обсяг простору недостатній, то доцільна покупка меблів виконує подвійні функції: двоярусні ліжка, дивани-ліжка, столи трансформери, шафи-ліжка та ін Підбір Ваших меблів у великому просторі вимагає більш відповідального підходу, але при цьому не варто нехтувати дрібними деталями, які найчастіше є сполучною ланкою вашого інтер'єру.

2. Хто використовує цей простір?

На багато простіше підбирати меблі, якщо ви знаєте для кого ви її купуєте і хто надалі буде їй користуватися. Наприклад не доцільне використовувати меблі зі світлими оббивками, а так само встановлювати меблі з гострими кутами в приміщенні де грають маленькі діти.

3. Для якої мети Ви купуєте меблі?

Якщо Ви підбираєте меблі для кімнати в якій Ваша родина любить провести час, подивитися телевізор і при цьому іноді перекусити, і на додаток до всього у Вас є домашні вихованці, Вам слід дуже уважно підійти до вибору матеріалів з ​​якої буде виготовлена ​​Ваша меблі. Можливо в цій ситуації Вам слід зупинити свій вибір на оббивних тканинах з серії антикіготь або інших зносостійких тканинах з легким ступенем виведення плям.

4. Як правильно підібрати колір?

При виборі кольору Ви можете керуватися своїми симпатіями, слідувати тенденціям моди але при цьому колір не повинен викликати у вас негатив і

повинен створювати позитивний настрій. Ваша меблі повинна завжди служити в якості фону для вашого життя, зміцнити і доповнити його.

5. Чи інші меблі або твори мистецтва в кімнаті?

Будь-які меблі, килими, або художні роботи, які у вас вже є, можуть стати гарною відправною точкою для створення закінченої, стильною, комфортної обстановки. Це важливо враховувати, що б ваш інтер'єр не перетворився на несмачну, непривабливу солянку, навіть якщо вся ваша меблі прекрасна індивідуально. Так само ви повинні чітко розуміти обставляють куточок буде координаційним центром в кімнаті, або грати другорядну роль.

6. Що робити, якщо я починаю з нуля?

На перший погляд це може здатися страшним, але чим глибше ви в це вникаєте, тим це стає цікавіше. Що може бути більш хвилюючим, ніж стиль, обстановка, так сказати власного виробництва, як ви хочете. Перед тим, як купити вашу меблі подивіться гору журналів, каталогів і інтернет магазинів. Подивіться на це заняття із задоволенням, але з ще більшим задоволенням погляньте на результат.

7. Як довго я планую використовувати меблі?

Тривалість використання меблів визначає безпосередньо скільки ви повинні витратити на вашу меблі. Якщо ви любитель швидкої зміни обстановки, плануєте використовувати меблі в перебігу короткого терміну вам не обов'язково витрачати великі суми грошей, цілком достатньо задовольнитися зовнішнім виглядом купується меблів але якщо ви справжній цінитель надійності і якості, купуєте меблі на століття, то вам доведеться розщедриться. Тут тільки зовнішнього вигляду мало, тут важливо все до дрібниць.

8. Який бюджет у мене?

Якщо для вас гроші не є питанням номер один, ви вибираєте ті меблі, яка вам сподобалася і при цьому практично не звертаєте увагу на ціну, але якщо ваш бюджет дуже обмежений, не поспішайте відмовляється від покупки, або купувати відверто неякісні меблі, тільки тому, що треба. Витратьте час, досліджуйте ринок, знайдіть потрібну вам меблі за оптимальною для вас ціною і купуйте, нехай не відразу, поступово, але обов'язково доставте собі задоволення від покупки надійного і якісного меблів.
0 грн.