(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Дерев'яні обідні столи

14 січня 2013 р. 12:32
Вікові традиції в сучасному дизайні

Дерев'яний обідній стіл є символом вікових традицій і підкреслює прихильність господарів квартири, приватного будинку або клубу до класичного стилю, з притаманною йому розкішшю і деякої консервативністю.

Обідні столи, виконані з масиву благородних порід дерева, особливо дуба, супроводжують людину протягом багатьох тисяч років і служать місцем об'єднання і трапези для кількох поколінь.

Збираючись за обіднім столом, який виконаний з дерева, у багатьох старших членів сім'ї пробуджуються спогади про минуле, і цілком можливо виникає бажання повернутися в дитинство і юність, коли їхні батьки накривали цей благородний стіл і годували сім'ю або гостей.

Зазнавши безліч змін, і ввівши зовсім нові поняття, наприклад, такі, як мінімалізм або хай-тек, дизайн сучасної кухні або їдальні не тільки не виключає присутність обіднього столу з натурального дерева, але й дуже часто віддає йому перевагу, як необхідного атрибуту для створення цілісної картини навколишнього оточення.

Дерев'яний обідній стіл стає своєрідним центром, навколо якого розміщуються декілька оточень зі стільців, кухонних меблів, диванів, сучасної техніки і так далі. Він є деяким віковим атрибутом, що не змінюються, але визначальним багато сімейні цінності, такі, як взаємодія поколінь, спілкування, традиції, спогади, плани на майбутнє та інше.

Незважаючи на різні нові напрямки в сучасному дизайні, обідні столи з натурального дерева завжди користуються підвищеним попитом, особливо у старшого покоління і в ситуаціях шикарних ресторанів і клубів.

Дерево як класичний матеріал

Незважаючи на існуюче різноманіття матеріалів для виготовлення обідніх столів, таких як скло, метал, ДСП і пластик, дерево залишається найбільш віддається перевага матеріалом, оскільки володіє значними перевагами.

По-перше, це екологічно чистий матеріал, який має власну структуру і забарвлення, обробка високоякісними матовими або глянцевими лаками тільки підкреслює благородство і красу дерева, одночасно оберігаючи його від зносу і пошкоджень.

По-друге, дерево володіє необхідною м'якістю, і ставити на дерев'яний стіл посуд і страви найбільш приємно для слуху і для рук. Тут не слід побоюватися призвести різкий удар кераміки або скла про скляну стільницю або зробити випадковий скол на ДСП або пластику.

По-третє, за дерев'яним столом приємно сидіти, він розташовує до приємної трапези і невимушеному спілкуванню.

Вишуканість і неповторність

Дерев'яні обідні столи, прикрашені різними орнаментами ручної роботи на додаток з комплектів стільців з обіднього гарнітура, створюють неповторно затишну і теплу обстановку.

Дерев'яний обідній стіл уособлює собою домашнє вогнище, благородство, розкіш, хороший смак і багато інших якості, властиві сімейної та клубної обстановці.

Рішення для будь-якого інтер'єру

Наш інтернет магазин здатний запропонувати різноманітні варіації дерев'яних обідніх столів: від невеликого столика для маленької кухні, до рішень для ресторанів і клубів.

Недорогий дерев'яний стіл створить затишну обідню зону, і буде випромінювати позитивну енергетику навіть в обмеженому просторі малогабаритної кухні.

Великий і солідний обідній дерев'яний стіл стане справжньою прикрасою для просторій їдальні, стильного кафе, ресторану і заміського клубу.

Якщо говорити про найбільш бажаних і поширених стилях, в яких використовуються обідні столи з натурального дерева, це такі стилі, як скандинавський, класичний, етностиль, еклектичний, кантрі, прованс і новий напрямок - біо стиль.

Форма і розмір дерев'яного обіднього столу підбираються залежно від розмірів приміщення, а також смаків і уподобань господарів обстановки. Великі простори припускають установку столів овальної форми в середині інтер'єру. Для невеликих кухонь ідеальним рішенням буде розкладний дерев'яний столик. Якщо в сім'ї є маленькі діти, краще віддати перевагу обіднього столу з округленими кутами.

Ціна на дерев'яні обідні столи

Враховуючи надійність, практичність, довговічність і екологічну чистоту дерева, ціна на вироби з нього буде найприйнятнішою. Звичайно, тут слід враховувати і самий відповідний для інтер'єру матеріал дерев'яного обіднього столу, який може бути виготовлений з бука, дуба, вишні, груші, клена, горіха, кедра, гівеї, махагони, рожевого дерева і цінних порід червоного дерева.

Інтернет магазин "Ваша Меблі" пропонує не тільки значний асортимент дерев'яних обідніх столів, а й широкі цінові рамки, в яких можна вибрати недорогий обідній столик і серйозне рішення з першокласною ручним різьбленням.

Підбір обідніх гарнітурів

Покупцям нашого магазину ми пропонуємо професійний підбір стільців, які ідеально підійдуть до вибраного дерев'яному обіднього столу або до задуму вашого інтер'єру кухні.

У каталозі представлені найбільш підходящі рішення по дизайну, колірній гамі і кількості, однак ви можете замовити будь-які інші варіанти, у тому числі і за допомогою наших консультантів і дизайнерів.

Купити дерев'яний Обідаємо стіл
0 грн.