(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Дизайн ванної кімнати

1 жовтня 2011 р. 12:46
Планування ванної кімнати може бути різноманітною. Різновиди душових кабін многочілени. Вони відрізняються як і за розміром так і за своїми функціями це може бути частково закрита або відкрита кабіна з високим або низьким піддоном, з тропічним душем або масажними панелі. Перш ніж вибрати душову кабіну, як слід продумайте місце її встановлення і зніміть точні виміри з предпологаемого місця установки.

У маленькій ванній кімнаті, щоб зберегти простір, розумно встановити душову кабіну з заокругленим кутом. Хороше рішення для невеликої ванної кімнати також буде установка кабіни без піддону з прямим зливом в підлозі.
Якщо душовою кабіною будуть користуватися маленькі діти, то рекомендується встановити не високий піддон з нековзною поверхнею. Для літніх людей або інвалідів необхідно, що б кабіна була простою у використанні і була обладнана хоча б одним поручнем і сидінням.

Всі вищеперелічені нюанси повинні бути прийняті і визначені ще на етапі проектування ванної кімнати і самої душової кабіни зокрема. Якщо ж ви всетаки зупинили свій вибір на душовій кабіні без піддону з прямим зливом, то слід звернути увагу на такі обов'язкові умови. Товщина підготовки підлоги спеціальної будівельної сумішшю повинна бути від 9 до 20 см з обов'язковим гідроізоляцією. При виборі дренажної системи переконайтеся, що в комплекті є всі необхідні фланці і прокладки для герметичного монтажу елементів системи між собою і з підлогою. Надалі це позбавить Вас від неприємних сюрпризів і пов'язаних і пов'язаних з цим проблем. Решітка зливу повинна регулюватися по висоті, що дозволить ідеально укласти плитку не залежно від її товщини. Обов'язково перевірити швидкість зливу води (регулюється кутом укладання зливних труб, нормою вважається 3 см. На 1 метр довжини). вона повинна становити 0.85 літра в секунду. При покупці плитки слід віддати перевагу або мозаїчної, або плитці з невеликими розмірами. Меблі для ванної кімнати слід підбирати вологостійку.
0 грн.