(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Для чого потрібен матрац

1 березня 2011 р. 0:24
З давніх часів люди хотіли відпочивати комфортно, користуючись матрацами набитими соломою, шерстю або пташиним пером - прообразами матраців. Вони мали масу недоліків.
Все змінилося, з винаходом американцем Залманом Симонсом пружинного матраца і відкриттям першої фабрики з їх виробництва в 1870 році.
З тих пір, технології виробництва матраців постійно вдосконалювалися. На сьогоднішній день існує безліч типів матраців, мета яких одна - забезпечення здорового сну і відпочинку людини. У будь-якому положенні під час сну, має бути відсутня навантаження на хребет, забезпечуватися кровопостачання м'яких тканин.
Відсутність правильного та повноцінного відпочинку приводить до того, що ви встаєте не виспалися і втомленими. Одна з причин - незручний матрац. Якщо він м'який - хребет буде провисати, якщо твердий - хребет буде знаходитися в постійній напрузі.
По ефекту, який виробляють матраци, вони діляться на анатомічні та ортопедичні. Різниця між ними в тому, що анатомічні матраци призначені для людей, з хворобами хребта, у яких постійно присутні великі навантаження на нього і м'язи спини. Ортопедичні матраци забезпечують фізіологічно правильне розташування хребта під час сну при будь-якому положенні тіла людини, тим самим запобігають захворювання опорно-рухового апарату.
За технологією виготовлення матраци бувають пружинні і безпружинні. Найбільш популярні матраци на незалежному пружинному блоці, де кожна пружина - окремий амортизатор. Це дозволяє точечно розподіляти навантаження тіла. Вони випускаються різних ступенів жорсткості, що дозволяє підібрати матрац під свої фізіологічні особливості - вік, вагу. Існують двошарові пружинні матраци. Вони забезпечують різну ступінь жорсткості на одній зі сторін.
Безпружинні матраци можуть бути наповнені латексом, холодної піною, шерстю, кінським волосом, кокосовою койрою або поролоном. Найбільш дорогі та якісні матраци з комбінованими натуральними наповнювачами, що дозволяє отримати оптимальне поєднання властивостей.
Вибирати матрац потрібно тільки анатомічний або ортопедичний, хорошої якості і відомого виробника в спеціалізованому магазині. Тут не можна економити, адже мова йде про ваше здоров'я і якості сну.
Якщо у вас є захворювання опорно-рухового апарату, перед походом в магазин, порадьтеся з лікарем. Він підкаже, за якими критеріями потрібно вибирати матрац.
При виборі матраца, не соромтеся лягти на нього. Так ви визначите рівень комфорту та зручності. Ця послуга діє у всіх солідних магазинах.
Вибравши матрац, дізнайтеся всю інформацію про нього - про виробника, наполнителях, особливості даної моделі.
Для двоспальних ліжок, в ідеалі, потрібно купувати два ортопедичних матраца, оскільки вага і зріст людей, сплячих в цьому ліжку, зазвичай різний. Це дозволить підібрати матраци індивідуально і забезпечить почуття комфорту під час сну для обох.
Використовуючи правильно підібрані анатомічні або ортопедичні матраци, ви зможете зручно спати як на спині, так і на боках і животі. Вранці ви будете почувати себе бадьорим і відпочив.


купити матрац
0 грн.