(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

ХАТОР-М

1 2 3
Харківська меблева фабрика ХАТОР-М спеціалізується у виробництві меблів на металевим. Виробник пропонує високоякісні вироби, які призначені для самого різного використання в приватних і комерційних інтер'єрах. Основні споживачі продукції Мебликс:

     Культурно-масові заклади (театри, кінозали, актові зали, будинки культури);
     Навчальні заклади (школи, технікуми, коледжі, інститути);
     Дитячі садки;
     Сфера громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні, бари);
     Клуби, готелі, будинки відпочинку, пансіонати;
     Медичні установи (лікарні, поліклініки, санаторії).

Вбрання харківським виробником напрямок діяльності дозволило зайняти досить істотну нішу на вітчизняному меблевому ринку. Підприємство випускає унікальні вироби самих різних класів і призначень. Основна відмінність меблів від
ХАТОР-М - це наявність міцного металевого каркаса, істотно збільшує експлуатаційні характеристики кожного елемента. Незалежно від того, що вам необхідно купити: стільці для залу, театральні крісла, меблі для школи або дитячого садка, офісні дивани або стільці, корпусні або м'які меблі - все це є в асортименті продукції ХАТОР-М. Меблі від виробника ХАТОР-М володіє високими параметрами надійності і комфорту, при цьому її ціна досить конкурентна і демократична. У розробці виробів враховуються побажання покупців, постійно вдосконалюється технологічна і конструктивна складова. Купуючи меблі для ресторану, кафе, офісу або шкільних або дошкільних закладів, можна вибрати відповідний інтер'єру приміщення колір і матеріал продукції. Крісла та дивани для кінотеатрів виробництва відрізняє високий комфорт, бездоганна функціональність і висока надійність експлуатації. Крім цього, в нашому інтернет магазині можна купити зручні та практичні дивани для фойє та прийомних, а також лавки і лавки для залів очікування від цього виробника.
0 грн.