(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Як правильно підібрати матрац

18 травня 2013 р. 12:55
У Вас є ліжко, і тепер Вам потрібен матрац. Саме ця послідовність буде правильною, а не навпаки. Для того щоб вибрати матрац, потрібно знати в яку ліжко Ви його збираєтеся покласти. Перш за все, важливий розмір ліжка. З розміром матраца проблем не буде, тому що зараз матраци випускаються в будь-яких розмірах і формах - як у стандартних, так і в індивідуальних. Вже безпосередньо купуючи матрац, переконайтеся в цілісності чохла і швів. При виявленні дефектів вимагайте, щоб Вам надали інший матрац. Хоча, навіть якщо виробничі дефекти виявляться не відразу, на будь матрац існує гарантія, і виробник зобов'язаний виконувати умови гарантійного обслуговування.

             Дуже важливо підібрати матрац по жорсткості, і врахувати навантаження, яку згодом матрац буде на собі нести. При цьому основну роль грають як особисті переваги, так і медичні рекомендації. М'які матраци можуть бути гарні для дорослих, якщо їм це подобається, але дітям, людям похилого віку та людям з обмеженими фізичними можливостями рекомендується вибирати матраци жорсткіші, з більш вираженим ортопедичним ефектом. Ну і, звичайно ж, не можна покласти 150 кг на матрац, технічно розрахований на вагу до 100 кг.

Що вибрати - матрац з ППУ або ж пружинний матрац? Все залежить від того, як, для кого і на якій основі ви будете його використовувати. Якщо це гостьовий матрац, і він планується використовуватися рідко, то не має значення, що Ви виберете - керуйтеся виключно бажанням і можливістю. Якщо це матрац для щоденного використання, то він повинен бути надійним та якісним, на боннельном блоці або на блоці з незалежних пружин, по можливості - з додатковими шарами наповнення з натуральних матеріалів (кокос, латекс і ін), або повністю латексним безпружинні матраци. Тут все впирається в розмір Вашого бюджету. Якщо Ви не обмежені в засобах, то в асортименті на ринку є й ексклюзивні моделі матраців в різних варіантах виконання.

І, нарешті, дитячі матраци. Основні вимоги до таким - достатня жорсткість і гіпоалергенність. При виборі дитячого матрацу, якщо Ви сумніваєтеся в якості наповнення, вимагайте сертифікацію. Вартість дитячого матраца повинна рости з віком. Не потрібно купувати однорічній дитині матрац з дорогим наповненням. Враховуйте вага дитини, навіть самий недорогий матрац буде для нього достатньо жорстким і ортопедичним. І не потрібно класти 14-ти річного підлітка, у якого настав період активного фізичного розвитку, на матрац безпружинний матрац з ППУ. Слідкуйте за тим, на чому спите, і будьте здорові.

купити матрац
0 грн.