Комфорт Меблі

Меблева фабрика "Комфорт Меблі" вже протягом дванадцяти років працює на меблевому ринку України і тривалий час була досить типовим українським виробником меблів, але завдяки грамотним діям з боку керівництва компанії, активним дизайнерським і технічним розробкам, впровадженням сучасних високотехнологічних процесів у виробництві, правильно поставленої роботі з клієнтами і адаптації продукції під вимоги кожного користувача фабрика "Комфорт Меблі" стала найяскравішим представником меблевого бізнесу в Україні і одним з небагатьох виробників з істинно європейською якістю і таким же ставленням в усіх дрібницях.
Офіс компанії і виробничі площі розташовані в місті Біла Церква. Фабрика постійно нарощує обсяги виробництва і має великі складські запаси, що дозволяє поставляти меблі в мінімальні терміни. Великий асортимент фабрики включає в себе: меблі для кухні, шафи-купе, дитячі кімнати, передпокої, спальні, письмові столи, комоди, а також, досить-таки, рідкісний сегмент меблевого ринку України - меблі для ванної кімнати.
Виробництво оснащене новітнім німецьким обладнанням, а у виготовленні меблів використовується високоякісна ДСП 16, 22 мм. і плівковий МДФ фасад власного виробництва. Вся продукція комплектується якісною фурнітурою. Цінова політика фабрики "Комфорт Меблі" така: покупець повинен отримати якісні меблі за мінімально можливою ціною, і це головне.
На сьогоднішній день активно розвивається дилерська мережа в Україні, а також продукція меблевої фабрики поставляється в країни ближнього зарубіжжя. Тепер ми раді представити вам меблі фабрики "Комфорт Меблі" в інтернет-магазині "Ваша Мебель".
0 грн.