Ліжка-платформи

13 червня 2012 р. 16:16
Багатьом з нас хотілося б візуально розвантажити простір спальні-меблі, додати їй свободи і легкості, а також внести елемент, який міг би доповнити дизайн кімнати і надати їй неповторний вигляд. У цьому нам може допомогти вибір ліжка на платформі.
Нова тенденція меблевої моди, запозичена у багатовіковій японської культури, стрімко захопила західний ринок і потихеньку набирає популярність і на Україні.
Існує великий асортимент ліжок на платформі: вбудовані в стіни, з тумбами, полицями, ящиками і панелями над узголів'ям; сповнені з ДСП, дерева і різних оббивних матеріалах.
Ліжко-платформа має суцільне тверду основу під матрац, що є основним плюсом, з точки зору ортопедичности ліжка, так як максимально проявити свою функціональність матрац може тільки на ідеально рівній поверхні. Також великою перевагою ліжка на платформі є те, що вона може відмінно підійти під такі сучасні стилі як: хай-тек, мінімалізм, модерн, ар-деко, вінтаж і т.д ..
Наш інтернет-магазин є першим, хто може надати Вам можливість вибрати ліжко-платформу серійного виробництва у великому асортименті і гідної якості.
0 грн.