(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Меблі для гаража

17 листопада 2012 р. 11:49
Найчастіше в якості меблів для гаража використовуються виселені з будинку предмети інтер'єру. Кухонні шафи, книжкові полиці, тумбочки і комоди, не пристосовані до умов гаража, а також щодо розміру та ваги предметів, які будуть зберігатися в них. На додаток до всього вони швидко минуться в непридатність оскільки не пристосовані до умов гаража (особливо ті, які виготовлені з деревинно-стружкової плити).
Обладнавши таким чином свій гараж ми економимо гроші, але можливо, більш важливо - кількість часу і нервів, втрачених під час пошуку необхідних інструментів або обладнання.
Куди б, було б правильніше встановити у вашому гаражі спеціально спроектовані і виготовлені стелажі з металу або дерева.
Гаражні стелажі - це ті ж стелажі які використовуються для обладнання складів. Вони продаються в різних розмірах по висоті і ширині, але мають стандартну глибину від 30 до 40 см.
Стелажі дерев'яні дешевше, однак менш довговічні, ніж металеві - чутливі до змін вологості і температури в неопалюваних приміщеннях. Основним їх перевагою є висока вантажопідйомність. Виробники зазвичай вказують, яку вагу може витримати кожна полку, як правило це 100 кг.
Ідеальним рішенням для обладнання вашого гаража, на сьогоднішній день є модульна система стелажів і полиць. Ця система включає в себе різноманітні елементи - різні типи настінних шаф, відкритих полиць, кошиків та контейнерів для дрібних предметів, вішалки та гачки.
Модульна система має ту перевагу, що в неї легко внести зміни і доповнення з новими елементами. Безперечною перевагою є і те, що окремі вішалки і ручки призначені для зберігання певних речей. Так що не турбуйтеся, що щось впаде вам на голову або пошкодити припаркований автомобіль. Недоліком є досить висока ціна - кожен елемент оцінюється окремо, і їх ціни варіюються від одного до декількох сотень доларів.
0 грн.