(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Меблі для кухні

7 червня 2011 р. 16:08
Вибір кухні - мабуть один з найскладніших моментів, що входять в єдиний процес обстановки вашої квартири або будинку. І це не просто слова. На сьогоднішній день вибір кухонь, матеріалів, з яких вони виготовляються, фурнітури, якої вони комплектуються, величезний, не кажучи вже про зовнішній вигляді, кольорі та стилі. Але існують основні параметри, якими необхідно керуватися.

Виміряти габарити вашої кухні ви можете самостійно з урахуванням всіх комунікацій або викликати дизайнера додому (багато продавців кухонь надають цю можливість за додаткову плату). Незалежно від виробника більшість кухонь виробляються окремими стандартними модулями, тому знаючи розміри обставляють площі, не важко буде підібрати скомпонувати кухонний комплект і його вміст. Ви вільні підбирати сегменти, різні по ширині, наповненню, функціональності з тим, щоб заповнити по-максимуму бажане простір. Розмір, наповнення, матеріали меблів безпосередньо формують вартість кухні, причому матеріал і фурнітури є основною складовою.


Можна виділити два основних матеріалу для виготовлення корпусу: ДСП і дерево, однак ДСП переважає. З дерева корпус роблять тільки в елітних кухнях або під замовлення у приватного виробника. Різновид фасадів більш різноманітна, найбільш використовувані - фасади з ДСП, МДФ, пластику, скла та дерева. У кожного з цих матеріалів є свої переваги і недоліки.

             Кухня за своєю суттю - робоча зона, відповідно присутні підвищена вологість і забрудненість в результаті приготування їжі. Фасади з ДСП, МДФ і дерева бояться зайвої вологи, на пластику та склі видно вся кухонна бруд.

             Найбільш доступними і поширеними є кухні з ДСП і МДФ - їх вибір величезний. Більш дорогим варіантом є кухні з дерев'яними фасадами, вибір їх набагато нижче, але термін служби дерев'яних фасадів при правильному використанні триваліша, ніж фасадів з ДСП і МДФ. Кухні з пластиковими та скляними фасадами дуже красиві, але й дорогі. Колірна гамма, варіанти оформлення таких кухонь безмежні. Вибір залишається тільки за вами.


 
0 грн.