Меблі для передпокою

23 серпня 2011 р. 15:17
Передпокій - це перше, що ми можемо побачити, потрапляючи всередину практично будь-якої квартири або будинку. Це як ваша візитна картка, за якою наглядова гість легко зможе скласти для себе коротку, але точну характеристику і про самому житлі, так і про його власників.

Здавалося б, передпокій - дрібниця, як-небудь обставимо, але на ділі все може виявитися не так просто. Звичайно, якщо ваша прихожа за величиною як однокімнатна квартира, то особливо великих проблем з обстановкою не буде, був би смак і гроші. Але все набагато складніше, якщо Ваша передпокій мало велика, щоб дати розгулятися фантазії. Як обставити наші метри передпокою так, щоб вона виконувала свою основну функцію, але при цьому не перетворилася на такий собі «маленький сарайчик» для одягу та взуття. Час цільних, громіздких і незручних прихожих йде в минуле. Сьогодні виробники навперебій пропонують передпокої невеликих розмірів, модульні системи для вільної індивідуальної комплектації, шафи-купе різних габаритних розмірів. Якщо говорити просто про невеликі, прихожих, то це, як правило, продумані міні комплекси, що складаються з шафи, вішалки, дзеркала і тумби для взуття. У модульних прихожих всі ці вироби можна купувати окремо і розставляти, як вам буде зручно. Шафи-купе для передпокоїв виготовляються, як правило, з глибиною 450мм (але якщо ширина приміщення дозволяє, можна поставити і більш глибокий шафа) і також несуть в собі всі функції для використання в прихожих.

З сьогоднішнім достатком на меблевому ринку можна обставити передпокій будь-яких розмірів, так, щоб у ній було місце для всього одягу і взуття щоденного використання, але при цьому кімната залишалася акуратною, затишною і підкреслювала привітність господарів.


 
0 грн.