(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Меблі в Харкові - особливості ринку

5 жовтня 2014 р. 14:53
Харків - одне з найбільших міст і виробників різної продукції в Україні, причому на відміну від інших великих промислових центрів, де виробництво зосереджено в руках промислових гігантів, в Харкові левова частка виробництва припадає на малий і середній бізнес. Звідси і величезний асортимент виробленої продукції. А виробництво меблів у Харкові є одним з пріоритетних напрямів. Меблевий ринок міста набагато більш насичений і різноманітний, ніж інших регіонах. У Харкові крім безлічі розрізнених меблевих салонів і магазинів, є чотири чітко сформованих меблевих центру. Два з них знаходяться на Московському проспекті і включають в себе такі великі меблеві магазини, як «Будинок меблів», склад-магазин «Прогрес» і «Сан-Сіті». Також два центри територіально розташованих на Салтівському (меблеві центри «Союз», «Лабіринт» і «Караван») і Олексіївському житлових масивах (меблеві центри «Союз», склад-магазин «Прогрес» і магазин «Пілот»). У сумі - це десятки тисяч квадратних метрів торговельної площі і стільки ж представленої меблів. У цьому достатку легко загубитися навіть самому великому виробнику, а конкуренція цін просто немислима.

             Для багатьох покупців пошук, вибір і покупка меблів у Харкові перетворюється на справжнє пекло і багатоденну біганину по магазинах. І саме тому на увазі ситуації, що склалася все більше потенційних покупців звертаються до інтернету, тому що саме на сторінках інтернет-магазинів меблів можна, перш за все, ознайомитися з асортиментом різних меблевих виробників. Тільки самі недалекоглядні виробники не представлені на сьогодні на інтернет-сторінках. Але й вони незабаром змушені будуть змиритися з тим, що це - політика вимирання, адже їх продукція буде поступово видавлюватися з ринку і замінюватися аналогічними моделями більш гнучких і прогресивних виробників. Другий величезний плюс інтернет-магазинів - можливість аналізувати ціну зацікавив Вас товару не тільки в Харкові, а у всій Україні, і вибрати найцікавішу для Вас. І все це можна зробити, не виходячи з будинку або офісу, не витрачаючи на пошуки додаткові кошти і час.

             Інтернет-ринок меблів Харкова ще не настільки великий (якщо говорити про саму територіальної приналежності інтернет-магазинів), як у Києві, але він достатній для того, щоб запропонувати Вам асортимент продукції на багато більший, ніж в меблевих магазинах Харкова, т.к. для розміщення продукції на сторінках інтернет-магазину не потрібна наявність торгових площ, а відповідно, не несуться витрати по оренді і утриманню таких (повірте, це дуже дорого, і лягати на кінцевого покупця). Інтернет-простір безмежно і дозволяє розмістити весь товар в незалежності від його продаваемости. Конкуренція ціни і якості надаваних послуг також вже існує в повному обсязі.

У будь-якому випадку інтернет торгівля меблями в Харкові розвивається, прогресує, пропонує нові сервіси, і тим самим вносить певний баланс та гармонію на ринок Харкова, є його невід'ємною частиною, змушує переглядати ціни і своє ставлення до покупця інших учасників меблевого ринку Харкова, стимулює здорову ринкову конкуренцію. І виграє в цих умовах кінцевий покупець, а це для нас - головне, тому що ми все більше покупці, ніж продавці.
0 грн.