(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Модульні меблі

22 липня 2011 р. 16:48
Модульні меблі - це меблі, що випускається окремими модулями, як правило, має на увазі вільну комплектацію за індивідуальним вимогам покупця. Завдяки цій якості модульні системи стають все більш популярними серед споживачів, і в зв'язку з цим все більше виробників намагаються включити в свій модельний ряд різні модульні системи. Беззаперечними лідерами з виробництва модульних меблів на ринку України і не тільки є BRW (БРВ) і Gerbor (Гербор). Причому модульні меблі популярна в усіх категоріях: модульна меблі для кухні, модульні меблі для передпокою, модульні системи для вітальні та спальні, модульні меблі для ванної кімнати, дитяча модульні меблі і навіть м'яка модульні меблі. Популярність модульних меблів обумовлена, насамперед, можливістю підібрати комплект меблів за індивідуальним вимогам замовника, і при цьому зберегти практичність і функціональність.

Завдяки модульності меблів для кухонь не складе труднощів обставити навіть маленьку кухню, при цьому вийде повноцінна робоча зона, в яку встроются мийка, при бажанні - варильна поверхня і духова шафа, сушка, витяжка, а також залежно від вибраних модулів будуть присутні ящики для приладів і шафки для різної кухонного начиння.

Якщо це модульні меблі для передпокою, спальні, дитячої або вітальні, то не залежно від розмірів, площі і форми приміщення, кожна кімната меблюються помодульно. Результат - всі речі на своїх місцях, і досягається головне завдання - затишок і комфорт при максимальній практичності і функціональності. У дитячих модульних системах для іграшок пропонуються додаткові модулі, різні стелажі, скрині та шафи для книг.

Виробники м'яких меблів також уважно стежать за тенденціями ринку, і в деяких модельних рядах вже сьогодні з'являються моделі, які з окремих модулів. Хочеш - у тебе диван і два крісла, небудь м'який пуф, а зібрав усі разом і отримав кутовий диван або повноцінне двоспальне ліжко.

Від себе скажу, модульні меблі - це дійсно дуже зручно і для покупця, і для продавця, і в плані поставки. Кожен модуль пакується і постачається окремо. Приємно, що виробник все частіше замислюється, для кого він виробляє свою продукцію.

Приємних вам покупок!


 
0 грн.