(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Недорога меблі

5 січня 2012 р. 14:51
Останнім часом, спілкуючись з покупцями, все частіше чуєш прохання підібрати меблі подешевше. І це точно не пов'язано зі скупістю покупця, а скоріше вказує на зниження рівня забезпеченості в цілому. При цьому бажання купити дешеву меблі завжди супроводжується боязню купити меблі недостатньо якісну. У цьому судженні є частка істини, але при правильному підході цю частку можна звести до мінімуму. Меблі можуть бути здешевлена ​​не тільки за рахунок якості використаних матеріалів, але і за рахунок фурнітури, будь-яких виробничих тонкощів, транспортування, витрат на утримання торгових площ і багатьох інших факторів, які на якість не впливають. Покупець має повне право запитати у продавця за рахунок чого та чи інша меблі дешевше своїх біліше дорогих аналогів, а продавець зобов'язаний дати чесну і кваліфіковану відповідь.

             На сьогоднішній день багато фабрики-виробники меблів все більше уваги починають приділяти більш дешевим лінійках меблів, при цьому якість продукції залишається на дуже високому рівні, просто виробник використовує дешевшу фурнітуру і більш дешеві матеріали для декору. У даному випадку може програвати зовнішній вигляд, але при цьому меблі може прослужити вам довгі роки. Є фабрики, спрямовані на виробництво дешевої, економ-класу меблів, але й тут можна досягти гідного результату за рахунок кваліфікованої побудови та встановлення меблів. Цим повинні займатися професійні фахівці, які відповідають за результат своєї роботи.

             Сьогодні на меблевому ринку України і Харкова зокрема багато різних меблів, ексклюзивною, дорогий, недорогий і відверто дешевою. Але залежно від регіону і місця розташування салону або магазину одна і та ж меблі можуть мати різну вартість. У цьому випадку на ціну товару впливають транспортування, утримання салону та персоналу і «апетиту» продавця. Тому, підводячи підсумок вищесказаного, можна сказати, що купуючи недорогі меблі, не женіться за блиском і красою зовнішнього вигляду, а звертайте увагу на якість використовуваного матеріалу, віддавайте перевагу фабричних меблів, у якої є який-ніякий, але контроль якості, і не економте на збірці. Досвідчений збирач збере недорогі меблі, по ходу збірки усуваючи всі можливі дефекти. І в результаті ви отримаєте недорогу і функціональну меблі.


Купити недорогу меблі в Харкові
0 грн.