(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Ортопедичні подушки

9 вересня 2011 р. 15:23
Ортопедичні подушки з'явилися на ринку порівняно недавно, але завдяки активній рекламі навіть діти уявляють, що це таке, при цьому всі наші уявлення при цьому спальному аксесуарі полягають лише в загальних рисах, і тільки ті з нас, хто все ж наважився придбати собі ортопедичну подушку, можуть повідати нам все в дрібницях. Причому не з точки зору виробники або продавця, а виходячи з власного споживчого досвіду. І саме це думка нам найбільш цікаво. Але почнемо все-таки з особливостей.

Ортопедична подушка з'явилася в результаті експериментів з відмінно зарекомендували себе у виробництві ортопедичних матраців матеріалами - латекс і Memory. Ці матеріали змогли дати максимальний ортопедичний ефект.

             Ортопедичні подушки з латексу і Memory ідеально виконують свої функції щодо забезпечення безпечного і здорового відпочинку. Матеріал Memory реагує на температуру тіла людини. У місцях найбільш близького зіткнення з тілом людини ортопедична подушка стає максимально м'якою і відповідно більш твердою в місцях, де таке зіткнення мінімально. Цей ефект забезпечує ідеальну підтримку плечей, шиї і голови сплячого. Для того, щоб відчути дію такої подушки, необхідно почекати деякий час (близько 2 хвилин), щоб почалася дія Memory (спочатку ортопедична подушка з Memory може здатися досить жорсткою).

             Ортопедичні подушки з латексу трохи м'якше, адаптуються до контурів тіла, підтримуючи шию і плечі завдяки природним властивостям латексу. Латекс - природний матеріал, що володіє еластичністю, зносостійкістю і прекрасними антибактеріальними і противоалергенні властивостями.

Існує думка, що ортопедичні подушки допомагають позбутися хропіння і безсоння, покращують кровообіг, а також рекомендуються при профілактиці болю в попереково-крижовому та шийному відділах хребта. Від себе додам, спочатку незвично, потім зручно і комфортно. Людям, які сильно пітніють у сні, рекомендується вибирати ортопедичні подушки з зонованих матеріалів, що забезпечують максимальне дихання тіла під час сну. Ортопедичні подушки з дешевших матеріалів також володіють ортопедичним ефектом, але він виражений набагато слабкіше


 
0 грн.