(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Купуємо круглий диван

12 липня 2011 р. 21:13
Круглий диван є приголомшливим вибором. Однак, такий диван не так легко підібрати. Ось шість порад, які допоможуть вам, якщо ви трохи застрягли на виборі круглого дивана:

1.Легче все знайти круглий диван в Інтернеті. Ви можете витратити багато часу на походи по меблевих магазинах, вибираючи потрібний вам диван, але, можливо, це буде безуспішно, так як вибір круглих диванів обмежений. Тому легше зробити покупку через Інтернет. Звичайно, в цьому є і свої незручності, адже ви не можете посидіти на ньому, зрозуміти на скільки диван зручний, але зате вибір в інтернеті набагато більше. А щоб переконатися в тому, що диван, який ви вирішили придбати дійсно хороший, то ви можете почитати що пишуть про нього в Інтернеті.

2.Круглий диван повинен мати спинку. Існують круглі дивани без спинки, але їх, як правило, використовують тільки для сну. Реальні потреби існують в дивані зі спинкою, так як на струмом дивані на багато зручніше сидіти.

3.Круглий диван може бути розташований як в центрі, так і в кутку кімнати. Якщо ви купили круглий диван, в якому спинка розташована в центрі, то йому буде саме місце в центрі кімнати. Якщо ж ви придбали напівкруглий диван, то він повинен знаходитися в кутку вашої кімнати.

4.Торшер може чудово вписатися в кутку за напівкруглим диваном. Якщо у вас напівкруглий диван, розташований в кутку кімнати, то між стіною і самим диваном буде місце, куди ви можете спокійно поставити торшер. Це не займе додаткове місце в кімнаті, і може забезпечити приголомшливе освітлення.

5. Круглий диван у вашому інтер'єрі. Маючи в кімнаті круглий диван варто підкреслити його форму такими елементами інтер'єру як: люстра, килим, горщики для квітів, фото-рамки і т.д.

6. Подумайте про колір вашого круглого дивана. Вибір яскравих кольорів для круглого дивана-це дуже сміливе рішення, так як він може не вписатися в дизайн кімнати. Круглий диван в чорному або нейтральному кольорі є найоптимальнішим варіантом.


 
0 грн.