(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Столи для ноутбуків

21 грудня 2010 р. 15:21
Популярність ноутбуків, як і істотне зниження цін на моделі з серйозними характеристиками, дозволили цим портативним пристроям швидко замінити стаціонарні комп'ютери і повсюдно використовуватися для роботи, навчання та розваг.

Меблева промисловість буквально відразу відреагувала на стрімкий сплеск попиту на столи для ноутбуків, запропонувавши користувачам різноманітні моделі з широким діапазоном можливостей в оригінальних варіаціях дизайну.

Завдяки продуманим конструктивним рішенням, використання ноутбуків на спеціально призначених для них столах підвищує зручність і комфорт, а також дозволяє користувачеві суттєво збільшити продуктивність і зменшити навантаження на хребет, руки і очі при роботи на ноутбуці.

Давайте розглянемо найпопулярніші варіанти виконання столів для ноутбука: стаціонарні й портативні столи, а також ексклюзивні моделі.

стаціонарні столи

Являють собою самі функціональні рішення, оскільки створюють повністю завершену робочу обстановку навколо цифрового помічника. Стаціонарні столи для ноутбука, як правило, виконуються з ламінованого ДСП і містять різноманітні полички, шухлядки, ніші, відділення, шафки і т.д.

Стільниця, на якій розташовується ноутбук, нахилена під певним кутом, так що ті, хто вважає, що стіл для ноутбука можна використовувати в звичайному варіанті, трохи помиляються. Тільки спеціальна конструкція створить правильне положення клавіатури і екрану щодо користувача.

Недорогий стаціонарний стіл для ноутбука зазвичай має одну або дві відкриті полиці, можливо висувний ящик і підставку для ніг. Такий варіант підійде для любителів мінімалізму і тих, хто воліє використовувати електронні носії, і не перевантажений поточною документацією в паперовому вигляді.

Стіл для ноутбука з невеликим приставним столиком і містким висувним ящиком дуже часто з можливістю замикання на ключ, підійде тим, хто віддає перевагу внести трохи зеленого і натурального в світ скла і бетону, поставивши на приставний столик невеликий квітка або вазу. Також рівна поверхня приставного столу стане в нагоді для розміщення на ньому чашки або інших предметів, наприклад, мобільного телефону.

Більш оснащений стіл для ноутбука має в своєму арсеналі не тільки маленький рівний столик, а й кілька рядів верхніх полиць і безліч відділень і скриньок. Такий варіант найбільш прийнятний для бухгалтерії, відділу кадрів, різних державних установ і скрізь де панує паперовий документообіг.

На верхніх полицях найбільш оснащених столів для ноутбука, можна розмістити кілька квіткових горщиків, високі предмети або витратні матеріали, які повинні бути завжди під рукою, наприклад, папір.

Портативні столи

Такі столи для ноутбука припадуть до смаку любителям мінімалізму, електронної комерції та всім тим, хто не сприймає паперових носіїв або використовує їх дуже рідко.

Концепція портативного столу для ноутбука - нічого зайвого, тільки користувач і ноутбук. Найбільш часті вирішення таких столів - це витончені металеві стійки і невелика нахилена стільниця з металу або ДСП.

Також як і стаціонарні столи, деякі моделі портативних столів для ноутбуків мають невелику рівну поверхню для розміщення мобільного телефону або чашки з напоєм. Оскільки конструкції портативних столів в принципі відкидають все зайве, для розміщення паперових носіїв в деяких моделях передбачається невелика матерчатий сумка, розміщена на горизонтальній стійці.

ексклюзивні моделі

Як ставати ясно з назви, такі столи для ноутбука несуть в собі певні якості комфортності і призначені в основному для захоплених геймерів, любителів онлайн - відео, соціальних мереж та інших електронних сервісів.

Дизайн, ціна і оснащення ексклюзивних столів для ноутбука, зрозуміло знаходяться на висоті і здатні привнести в обстановку квартири або приватного будинку досить яскравий штрих зі стилем елементу інтер'єру майбутнього.


 
0 грн.