(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Cтоли письмові

1 2 ... 11
Такий вид меблів, як письмовий стіл, є одним з ключових елементів в особистому кабінеті, офісі, а також інших приміщеннях в установах, закладах, відділах виробничих підприємств, де необхідно забезпечити повноцінну робочу обстановку на належному рівні. Існує кілька різновидів письмових столів, в тому числі для дітей молодшого віку, школярів і студентів. Підбираючи дитячий письмовий стіл, слід враховувати правильне положення дитини при листі таким чином, щоб не було викривлень хребта. Дане правило поширюється, втім, на всі види письмових столів як для дітей, так і для дорослих. Підібрати стілець для письмового столу ви зможете у відповідному розділі нашого інтернет-магазину.
Крім класичного виконання письмового столу з ящиками, виробники пропонують різноманітність моделей, конфігурацій і форм виконання. Це може бути кутовий письмовий стіл, з тумбою, поличками, висувними кошиками, трансформер, Г-подібної форми, з можливістю регулювання по висоті і так далі. Основні матеріали, з яких виготовляють даний вид меблів це ДСП, ЛДСП, МДФ, натуральне дерево різних порід, поєднання скла і металу.
Наш каталог письмових столів запропонує великий вибір даного виду меблів для дітей, підлітків і дорослих. Завдяки прямим поставкам меблів від виробника ви отримуєте суттєву перевагу в ціні, вироби доставляються швидко, акуратно і в обумовлений термін безпосередньо в оригінальній заводській упаковці. Збірка письмового столу може проводитися як самостійно, відповідно до інструкції, що додається, так і за допомогою кваліфікованих фахівців-збирачів. Також у нас ви зможете придбати окремі елементи меблів, що доповнюють письмовий стіл - шафи, полички, вітрини і багато іншого. Незалежно від вашого вибору, набуваючи меблів у нас, ви отримуєте необхідну функціональність, виняткову практичність, надійність і довговічність за прийнятною вартістю. Ми реалізуємо письмові столи виробництва провідних меблевих фабрик України, Польщі та інших європейських держав. Вироби відрізняються високою якістю виконання, досконального продуманістю конструкцій і красивим виконанням. Запрошуємо вас купити письмовий стіл з доставкою в будь-яку адресу в межах населених пунктів України. Жителям міста Харків та Харківській області ми можемо запропонувати скористатися послугою безкоштовної доставки. Також жителям харківського регіону ми пропонуємо послуги по збірці письмових столів і інших меблів, придбаної в нашому інтернет-магазині.
0 грн.