(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Стільці на металлокаркасе

14 січня 2012 р. 13:12
Переваги стільців на металевим

Стільці на металевому каркасі, крім високої міцності, надійності та довговічності, мають цілу низку переваг, які дозволяють їх використовувати в різних умовах. Зокрема, величезну перевагу має всепогодне використання стільців металевим.

Якщо порівнювати стільці на металевому каркасі з дерев'яними стільцями, то тут всепогодность має велику перевагу для їх використання на відкритих майданчиках кафе, ресторанів, будинків відпочинку, палубах теплоходів і в інших умовах, коли експлуатація дерев'яних стільців або неможлива або призведе до швидкого їх зносу.

У порівнянні з пластиковими стільцями, які втрачають свою еластичність і міцність під впливом ультрафіолетового сонячного випромінювання, стільці на металевому каркасі також мають незаперечні переваги в більш тривалому використанні. До того ж вони виключають можливість падіння, як у випадку з пластиковим стільцем, який втратив свою міцність і став крихким.

Наступне істотну перевагу стільців на металевому каркасі - це високий запас міцності. Там, де досить огрядних людей небезпечно розміщувати на дерев'яному або пластиковому стільці, металевий каркас витримає, і буде мати додаткову міцність в своєму запасі.

Також слід сказати, що металевий каркас стільця дуже важко поламати, навіть якщо у когось виникне на це бажання. Його дуже важко подряпати, відколоти і взагалі зробити які-небудь умисні ушкодження, які іноді зустрічаються в системах громадського харчування та інших масових скупченнях людей, наприклад, на концертах.

Ремонт стільців на металевим зводиться лише до нечасто фарбуванні при інтенсивному використанні на відкритій місцевості, особливо на березі моря, де присутня агресивна для металу середу, а також зварюванні в дуже рідкісних випадках.

У підсумку огляду переваг стільців на металевому каркасі потрібно згадати про їх легкості, в порівнянні з дерев'яними стільцями з масиву. Практично сучасні стільці на металевим по легкості можуть зрівнятися тільки з пластиковими, лише трохи поступаючись їм.

конструкції стільців

Каркас стільців виконується з високоякісної сталі з хромованим покриттям і алюмінію. Сидіння і спинка стільців виробляються з екошкіри, сітчастої тканини AIR, лакованої фанери і ламінованого МДФ.

Також у нас ви можете купити складаний стілець на металевому каркасі, який зручно розміщується в багажнику автомобіля, і чудово підходить для заміського відпочинку або виїзду на риболовлю, морське узбережжя та в інших випадках, коли необхідна мобільність і комфорт.

Крім стільців на металевому каркасі, ми пропонуємо нашим покупцям зручні і легкі табурети. Вони чудово підійдуть не тільки для невеликої кухні, але й прекрасно впишуться у відкриту площадку кафе. Табурети на металевим легко вкладаються один в одного, їх зручно зберігати в холодний час і перевозити.

Застосування стільців на металевим

Завдяки своїй універсальності, високої міцності, невибагливості і всепогодности, стільці на металевому каркасі отримали дуже широке поширення, особливо там, де потрібна висока міцність і надійність. Це підприємства громадського харчування, зали, офіси, відкриті майданчики, різні установи та, звичайно, приватне використання стільців в домашній обстановці на природі та відпочинок.

Виробники стільців

Наш інтернет магазин пропонує стільці на металевим з різних країн: України, Польщі, а також Китаю.

Купити стілець на металевим
0 грн.