(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Трансформовані меблі

21 грудня 2012 р. 15:00
Що стрімко набирає популярність останнім часом трансформований вигляд меблів, пропонує абсолютно нові можливості для раціонального перетворення інтер'єру.

Для тих, хто вперше стикається з трансформованою меблями, можна навести відомі приклади, коли крісло або диван перетворюється на зручне спальне місце, або нижні висувні полиці книжкової шафи допомагають дістатися до верхніх полиць, перетворюючись в компактну драбинку.

Нові функціональні характеристики

Максимальна функціональність при мінімально використовуваному просторі - ось основний принцип створення трансформованою меблів.

Оскільки потреба в тій чи іншій меблів з'являється з деякою періодичністю, конструктори і дизайнери, що створюють унікальні трансформовані предмети інтер'єру ретельно вивчають поведінку людини, пропонуючи найбільш якісні рішення.

Давайте розглянемо можливості трансформованою меблів, яка пропонується на українському ринку в розрізі використання її в різних інтер'єрах житлового приміщення - квартири або приватного будинку.

Дитяча кімната

Інтер'єр дитячої кімнати передбачає в багатьох випадках досить невеликий простір, в якому необхідно розмістити безліч шафок, столи для занять і для комп'ютера, дитяче ліжко, просторий ящик для іграшок, спортивний куточок, і при цьому отримати ще простір для ігор на килимі.

Трансформовані меблі для дитячої кімнати являє собою унікальні багатофункціональні рішення, при яких дитяча ліжко розміщується в шафі і може виїжджати з нього у вечірній час або коли дитині хочеться відпочити.

Куплений з самого народження трансформований пеленальний столик, після вдало перетворитися на ігровий стіл, а далі в шкільну парту, комп'ютерний стіл і навіть в мольберт або креслярську дошку.

Трансформований столик для занять часто поєднують з комп'ютерним, за ним можна працювати і грати не тільки сидячи, але і стоячи, що особливо корисно для розвитку дитини за допомогою спеціальних комп'ютерних програм з динамічним управлінням.

Оскільки дитина росте, трансформований стіл і стілець з регульованою висотою ніжок дозволить не тільки заощадити гроші, але і якісно впливати на поставу.

Якщо в сім'ї очікується поповнення, то дитячий диван - трансформер, який можна перетворити на двоярусну ліжко, буде як не можна до речі.

Трансформовані меблі в дитячій кімнаті буде рости разом з дитиною не викликаючи додаткових витрат для батьків і дискомфорту для дитини.

спальня

У невеликій спальні універсальна трансформовані меблі також допомагає дуже раціонально використовувати навколишній простір і економити кожен квадратний метр кімнати.

Ліжко - трансформер у вигляді шафи дозволяє зберігати постільні приналежності, рушники і натільну білизну.

їдальня

Традиційним столом з розсувною стільницею зараз здивувати вже кого-небудь дуже важко, а от трансформований кухонний стіл з регулюванням висоти ніжок дозволить дуже зручно готувати, не напружуючи спину в маленькій кухні. Після готування висоту ніжок можна повернути в колишнє положення і зручно поїсти всією сім'єю.

Вітальня

Якщо є невелика кімната, яку хочеться перетворити в маленьку, затишну вітальню, на допомогу прийде комплект трансформованою меблів з компактного диванчика і ліжка, розміщеної на вертикальних напрямних. Днем ліжко забирається під стелю, а вночі або в будь-яке потрібне час опускається на необхідну висоту над диваном. Трансформовані полички служать одночасно хорошою драбинкою для ліжка.

оригінальні рішення

Серед безлічі традиційних рішень трансформованою меблів, яка використовується у повсякденному житті, іноді з'являються досить оригінальні вироби серйозно розширює уяву і надають унікальні можливості трансформації предметів інтер'єру.

Одне з таких незвичайних рішень - це трансформований комплект з круглого столика і чотирьох стільців для кафе. Коли стільці перевертаються і розміщуються на столику, вони створюють гарний кокон, який не тільки незвично виглядає і приваблює відвідувачів, але і здатний захистити створила його меблі від негоди.

Наступне рішення - це розташовувані по типу матрьошки стіл і два стільчики. Такий комплект сподобається малюкам різного віку і займатиме в складеному вигляді дуже мало місця.

Також досить оригінальне рішення представляє невеликий столик для вітальні, який при необхідності може трансформуватися в крісло.

недалеке майбутнє

Швейцарські конструктори з лабораторії робототехніки EPFL, розташованої в Лозанні, запропонували досить оригінальний варіант самотрансформіруемой меблів, яка складається з модульних роботів Roombot.

За бажанням користувача такі меблі буде самостійно перетворюватися на потрібний предмет інтер'єру: стіл, стілець, ліжко, крісло і так далі.
0 грн.