(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Вибираємо дитячі меблі

19 травня 2011 р. 16:26
Якщо у вашій сім'ї є діти, і у них є свої кімнати, то рано чи пізно ви опинитеся обличчям до обличчя перед складною, але приємною проблемою - вибором меблів для дитячої. Я неодноразово збирав і встановлював дитячі меблі, і, повірте мені, радість дітей, яку я бачив, радість від нового виду своєї кімнати, від того, що вони особисто намагалися допомогти в складанні, активно брали участь в розстановці, в їх дитячому розумінні, фактично створювали свою кімнату, як їм хотілося, незрівнянна ні з чим. Але для того, щоб це диво сталося, потрібно пройти довгий і складний шлях.

Якщо ви вирішили придбати дитячі меблі, перш за все ви повинні поспілкуватися зі своїми дітьми, зрозуміти, що вони хочуть, в яких кольорах. Вони вам по-дитячому розкажуть, як вони бачать свою кімнату, а ви по-дорослому зробите висновки. А ще краще - підібрати меблі спільно. Це дуже важливо, від цього залежить, наскільки комфортно діти будуть себе почувати у своїй кімнаті. Вибирайте меблі обов'язково якісну і надійну, і з довгостроковою перспективою. Меблі - це не те, що ви будете міняти через рік або два. Дитячі меблі повинна бути виконана в оптимальному поєднанні моди (це особливо важливо для дівчаток) і класичного стилю, тоді обстановка кімнати буде актуальна тривалий час. А особливий гламур можна надати різними дизайнерськими штучками, іграшками та спальними речами. І, звичайно ж, меблі повинна бути яскравою, красивою і радувати око.

             Дитячу меблі можна придбати посегментно або комплектом, але і в тому і іншому випадку має бути багато місця для зберігання дитячих речей та іграшок, і чим більше цього місця, тим краще. Діти не люблять прибирати у себе в кімнатах не залежно від віку та статі, і якщо вони прибирають, то це швидка прибирання - заховати іграшки та речі куди даремно, аби з очей геть і якомога швидше. Зовні все прибрано, але в ящики і скрині заглядати не можна. Тому таких ящиків і скринь має бути якомога більше. Якщо площа кімнати не дозволяє бажанням розгулятися, то існують цілі дитячі міні комплекси, що включають в себе все необхідне для дитини. Вони, як правило, двоповерхові, де другим поверхом завжди буде ліжко, а на першому поверсі можуть бути розміщені шафа для речей, стіл з полицями і ящиками, а також друга ліжко (якщо у вас двоє дітей). При цьому такі меблі займає зовсім небагато місця.

             Але найголовніше - матеріал, з якого виготовлені меблі і фурнітура, якій ця меблі укомплектована. Матеріали повинні бути екологічно чистими і нешкідливими, а фурнітура якісної і надійної, т.к. здоров'я вашої дитини - понад усе.

             Приємних вам покупок спільно з вашими дітьми.


 
0 грн.