(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Вибираємо диван: зручний і надійний телескоп

21 серпня 2012 р. 9:35
При виборі дивана слід уважно поставитися до того, як він розкладається в спальне місце, тобто до механізму трансформації. Адже не тільки краса і значність дивана, але і те, наскільки легко його розкласти, має значення для оформлення інтер'єру нашого житла. Давайте познайомимося з таким механізмом трансформації дивана, як викочування.

  «Викочуваний» диван («викочування софа», «телескоп») досить популярний завдяки зручності та надійності простого механізму. У розкладеному вигляді такий диван використовується як повноцінне спальне місце, а в складеному - це компактна меблі, яка економить простір. Використовуються дивани з таким механізмом трансформації у вітальні, а також у дитячій - там, де важливо мати багато вільного простору і при необхідності швидко обладнати спальне місце.

  Механізм трансформації «викочування» діє за допомогою роликів з гуми і металевих кронштейнів. Частина дивана просто викочується вперед, тому використовувати механізм легко і просто. Щоб привести його в дію, потрібно потягнути на себе ремінець сидіння, після чого диван повністю розкладеться. Так як диван розкладається по напряму вперед, слід врахувати при покупці наявність в кімнаті достатнього простору.

  Диван «викочування» користується незмінним попитом покупців, що пояснюється його вагомими перевагами. Це зручний диван для повсякденного застосування, його спальне місце має рівну поверхню і значний розмір: до 180 см. У диванах такого типу передбачено ящик для білизни. Легкий, простий в експлуатації, в зібраному вигляді компактний, «викочування» диван дуже практичний. Він вважається одним з найбільш довговічних механізмів і завдяки простоті конструкції не ламається навіть при інтенсивному використанні. До достоїнств такого дивана належить і те, що викатні ролики не пошкоджують покриття для підлоги.

Слід зауважити, що дивани з механізмом «викочування» мають невисоке спальне місце (20-28 см), це теж слід враховувати при виборі. В цілому ж це зручні, практичні дивани для щоденного застосування. Вони здатні прикрасити собою інтер'єр і надати власникам комфортне перебування в будинку.

Купити кутовий диван
0 грн.