(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Дитячі кімнати для хлопчиків

1 2 ... 4

Дитяча кімната для хлопчика


Коли дитина підростає і переходить в підлітковий вік, йому хочеться більше індивідуальності. Зокрема це відбивається в перевазі дизайну інтер'єру особистої кімнати і хлопчиків дане питання стосується так само, як і дівчаток. В даному розділі ми підібрали безліч варіантів, за допомогою яких ви зможете легко облаштувати кімнату вашого хлопчика так, щоб інтер'єр відображав його власні смаки та уподобання, при цьому він зможе жити в комфортній для нього середовищі.

Крім цього, добре підібрана дитячі меблі для хлопчика привчить дитину до порядку, чистоті, акуратності і багатьом іншим корисним якостям. При виборі найбільш часто звертають увагу на наступні характеристики:

• Кольорова гамма
• Стиль кімнати
• Поелементна комплектація
• Габаритні розміри.

Підбирайте елементи інтер'єру так, щоб вони гармонійно розмістилися в дитячій кімнаті, мали необхідними якостями і були практичними. Для школяра обов'язкові елементи це ліжко, письмовий стіл, шафа. Також доречними будуть: тумба, полки, навісну шафу, стелаж, гардероб. При виборі меблів для спальні хлопчика звертайте увагу на варіації кольорів в одній колекції. Крім представленого на заголовному фото рішення, є ще й інші колірні варіанти в даній колекції.


Меблі в спальню хлопчика


Виробники постійно вдосконалюють свої рішення, пропонуючи покупцям справжній ексклюзив у вигляді досить незвичайних варіантів виконання і компонування дитячих меблів для хлопчиків-підлітків. Традиційні рішення замінюються інтер'єрами за мотивами улюблених фільмів і коміксів. Дитина може повноправно відчути себе піратом, гонщиком, суперменом і т.д. Сучасні дитячі меблі для хлопчика - це нестандартні рішення, що володіють підвищеною безпекою, високою міцністю і надійністю.

Всі гарнітури мають сертифікати якості, що підтверджують безпечне використання меблів для дитячих приміщень. Тут застосовуються перевірені матеріали, фарби на водній основі та інші екологічно чисті компоненти. Таким чином, меблі в спальню хлопчика покликана радувати око, приносити дитині позитивні емоції, купувати корисні навички і повноцінно відпочивати. Наш інтернет-магазин пропонує найбільш затребувані рішення для дитячих кімнат від провідних виробників України і Європи.


Купити дитячу кімнату для двох хлопчиків


Для тих щасливих батьків, які виховують двох і більше дітей ми також пропонуємо безліч цікавих рішень. Це гарнітури з двоярусними або висувними ліжками, розширеним кількістю елементів і детально продуманим функціоналом для компактної планування. Тому купити дитячу кімнату для двох хлопчиків буде нітрохи не складніше, ніж для однієї дитини. Запрошуємо вас уважно вивчити кожен пропонований комплект і вибрати найкраще для себе рішення.
0 грн.