Комфортні, безпечні та недорогі матраци.

19 червня 2014 р. 16:19
Серія матраців Naturelle ТМ Матролюкс являють собою втіленням ідеального матраца, так як поєднують в собі три основні якості, на які звертає увагу споживач при покупці і виборі матраца.

1. Комфорт

Матраци серії Naturelle не просто комфортні матраци, вони понад комфортні. Такого результату вдалося досягти завдяки новітнім розробкам фабрики Матролюкс:

- Smart Sping (зональний розподіл навантаження матраца) - розроблено з урахуванням анатомічних особливостей людини. Ділить матрац на сім зон підтримки тіла.

- MultiZone - секрет даної системи полягає в тому, що зони підтримки шийних і поперекових відділів хребта посилені, а зона підтримки ніг розвантажена. Тим самим домагається ефект понад комфорту.

- Oxigen Foam - еластична, насичена киснем піна, яка сприяє циркуляції повітря і створює ефект невагомості

2. Безпека

Використання тільки натуральних і екологічно чистих матеріалів у поєднанні з інноваційними розробками, які врахували всі найдрібніші деталі (від циркуляції повітря в матраці і системи стабілізації рівня вологості всередині матраца до обліку всіх анатомічний особливостей людини) перетворюють матраци серії Naturelle в одні з найбезпечніших матраців, які коли-небудь проводилися на ринку України.

3. Ціна

На сьогоднішній день самими затребуваними матрацами є матраци на незалежному пружинному блоці, так як вони забезпечують максимальний комфорт і ортопедичний ефект. До сьогоднішнього дня єдиним недоліком таких матраців була досить висока ціна. З початком виробництва матраців з серії Naturelle ця проблема вирішилася, і тепер у вас є можливість купити не тільки комфортний і безпечний матрац, але і недорогий одночасно. Рідко кому з виробників матраців вдавалося домогтися такого поєднання, зазвичай, купуючи матрац, споживачеві доводилося жертвувати одним з якостей.
Купити матрац:
Матрац Desert / Дезерт, Матрац River / Ріве, Матрац Sky / Скай, Матрац Forest / Форест, Матрац Wild / Вайлд, Матрац Mount / Маунт, Матрац Ocean / Оушен.
0 грн.