Крісло - мішок

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Крісло мішок

 
Тим, хто хоче створити комфортні умови для відпочинку і одночасно невимушену атмосферу для прийому гостей сподобається такий сучасний елемент інтер'єру у вигляді крісла-мішка, який отримав також назву крісло-груша, мішок з квасолею, бін бег або матрац. Безкаркасні конструкція такого м'якого крісла дозволяє йому приймати різні форми і ідеально підлаштовуватися під анатомічні особливості людей будь-якої комплекції. Вироби мають невелику вагу, легко переносяться і транспортуються.
 
В такому кріслі відчуваєш себе максимально розслабленим, тому рекомендуємо купити крісло мішок і привнести в свій інтер'єр додатковий елемент комфорту і невимушеній атмосфери. Воно ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, а можливість змінювати чохол надасть додаткові переваги, підлаштовуючись під ваш настрій чи пора року.
 
Популярність крісел мішків обумовлена ​​багатьма перевагами такої безкаркасних меблів, із задоволенням використовуваної як дорослими, так і дітьми. Оскільки тут відсутні гострі кути вироби безпечні і можуть використовуватися в дитячих кімнатах. Комфортне положення тіла забезпечується пристосуванням наповнювача і зміною форми при будь-якому положенні. В інтернет-магазині «Ваша Меблі» ви можете купити крісло мішок недорого в Харкові з доставкою по місту або в інший населений пункт України.
 

Ціна на крісло мішок в Україні

 
Перед тим, як купити крісло мішок, потрібно визначитися з деякими параметрами його експлуатації: купується для дорослих або дитини, місцем, де буде розміщуватися, як часто буде використовуватися. Різні розміри крісла мішка підходять для використання їх певних вікових груп:
 
• Для дітей з висотою спинки до 90 см і шириною підстави до 60 см)
• Для підлітків (максимальна висота - 110 см, діаметр - 80 см)
• Для дорослих (висота до 1,5 м, діаметр до 1 м)
 
Наповнювачем в кріслах мішках зазвичай виступають кульки з пінополістиролу певного діаметру і щільності. Чим менше буде діаметр кульок і вище їх щільність кульок, тим зручніше буде сидіти або напівлежати в кріслі. Наповнювач може бути також складовим з додаванням синтепуха, що підвищує пружність і знижує усадку під вагою сидить. З плином часу, звичайно, усадка неминуча і необхідно періодично раз на рік або в два додавати пінополістирольні кульки.
 
Підбирайте так, щоб в крісло було зручно сідати і вставати з нього. Для більш рослого людини необхідно вибирати більший обсяг цього бескаркасного вироби. У нашому інтернет-магазині ви можете купити м'яке крісло мішок високої якості від провідного українського виробника «Матролюкс».
 

Купити крісло мішок недорого в Харкові

 
Вибираючи даний елемент інтер'єру покупці звертають увагу на дизайн і його поєднання з обраним стилем. Зовнішній чохол у крісел мішків може мати різні колірні рішення, а форма нагадувати улюблених героїв, фрукти, овочі і багато іншого. Серед найбільш часто використовуваних матеріалів для зовнішнього чохла використовують такі, як
 
Тканина
• Кожзамінник
• Велюр
• екокожа
 
Від обраного розміру, наповнювача і матеріалу чохла залежить ціна на крісло мішок в Україні, яка цілком доступна. Оскільки такі крісла можна розміщувати і в приміщеннях, і на відкритих просторах, вибір матеріалу зовнішнього чохла верхній частині визначає практичність використання. Для дачі або риболовлі краще купувати стійкі до вологи крісла з чохлом з синтетичної тканини. Шкірозамінник підходить для приміщень з помірним мікрокліматом. Для розміщення в дитячій кращими будуть велюрові чохли.
 
Інтернет-магазин «Ваша Меблі» запрошує вас не тільки купити м'яке крісло мішок, вибравши його в даному каталозі, але також відвідати інші розділи нашого сайту і повністю укомплектувати інтер'єри ваших кімнат необхідними меблями. Широкий асортимент дозволить створити максимально комфортну атмосферу з гармонійним поєднанням меблів та обраного стилю інтер'єру.
0 грн.