Кухня Комфорт Меблі Хай-Тек Текстурований Матовий (Мармур)

Кухня Комфорт Меблі Хай-Тек Текстурований Матовий (Мармур)
Комплектація
Тип Модульні кухні
ДСП+МДФ
Кухонна серія "Хай-Тек" допоможе не тільки створити функціональну робочу зону, а й зробить вашу кухню яскравою і незабутньою.
Завдяки великій кількості елементів ви зможете заповнити кухонний простір так, як вам би цього хотілося, а також зробити кухню зручною і безпечною в експлуатації.
Вартість модулів, що цікавлять вас, можете дізнатися за телефоном або електронною поштою.

Вартість вказана за стандартний кухонний комплект (2,0 м)
Комплектація: Н80.82.2Д мийка, Н40.82.4Я, Н80.82.2Д тумба, В80.72.2Ск, В40.72.1Д, В80.72.2Д, матова стільниця 28мм. - 200 см., цоколь на нижні елементи. 2 кат.
Можлива комплектація високими елементами 920 мм, або верхніми антресолями.
Також можлива комбинація з елементами інших колекцій серії "Хай Тек".
Стільниця на вибір з запропонованих.

Вартість кухні залежить від комплектаціі та виду фасадівМатеріали:


Модульна кухня "Хай-Тек" від українського меблевого виробника "Комфорт Меблі" - яскрава і сучасна модульна система, створена дизайнерами фабрики для молоді та людей, які віддають перевагу яскравим, веселим, сміливим і незабутнім рішенням в кухонному інтер'єрі. Виготовлена кухонна серія "Хай-Тек" з ДСП 16 мм. з використанням високоякісного плівкового МДФ гладкого і рельєфного профілю, з можливістю додавання візерунків за допомогою нанесення фотодруку. Модельний ряд кухні включає в себе як загальнодоступні верхні і нижні елементи, так і нестандартні елементи, такі як модулі для вбудовування холодильника та іншої побутової техніки, з метою створення максимальної зручності і комфорту. Вся продукція комплектується якісною фурнітурою. Також фабрика "Комфорт Меблі" надає можливість замовити додатково різні аксесуари для складання і повної установки кухонного комплекту на замовлення покупця.
Відгуки про товар (0)
Додати відгук
Оцініть товар:
Додати відгук
0 грн.