Кухня Комфорт Меблі Престиж Дуб молочний

Кухня Комфорт Меблі Престиж Дуб молочний
Комплектація
Тип Модульні кухні
ДСП+МДФ
Купуючи кухонний комплект з системи "Престиж", ви отримуєте меблі, які впишуться в будь-який інтер'єр, заснований на використанні природних матеріалів.
Підібрати кухню помодульно ви зможете, проконсультувавшись з нашими менеджерами по телефону або електронній пошті.Вартість вказана за стандартний кухонний комплект 2,0 м
Комплектація: Н80.82.2Д мийка, Н40.82.4Я, Н80.82.2Д тумба, В80.72.2Ск, В40.72.1Д, В80.72.2Д, матова стільниця 28мм. - 200 см., цоколь на нижні елементи.
Можлива комплектація високими елементами 920 мм, або верхніми антресолями.
Стільниця на вибір з запропонованих.

Вартість кухні залежить від комплектації

Матеріал: корпус - ЛДСП, фасад - МДФ рамковий
Варіанти кольорів корпусу: графіт, білий, дуб молочний, дуб натуральний (сонома)
Варіанти кольорів фасаду: венге, дуб молочний, дуб натуральний, дуб трюфель, дуб белений, дуб золотий


На сьогоднішній день кількість кухонних серій, вироблених меблевою фабрикою "Комфорт Меблі" невелика, але при цьому кожна кухонна лінійка максимально продумана і адаптована під індивідуальні вимоги кожного покупця. Меблева серія "Престиж" виконана в широкій гамі природних кольорів натуральної деревини. Якісний рамковий МДФ фасад прекрасно передає структуру дерева і формує зовнішній вигляд системи. Використовуючи на кухні серію "Престиж", ви отримуєте практичну робочу зону і, при цьому, досить строгий, але ненав'язливий і приємний для очей кухонний інтер'єр.
Відгуки про товар (0)
Додати відгук
Оцініть товар:
Додати відгук
0 грн.