(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Вибираємо диван

20 травня 2011 р. 15:34
Ви вирішили купити диван? У цій статті ми постараємося розкрити, може бути, загальновідомі, але далеко не даремні моменти, які допоможуть вам зробити правильний вибір і отримати максимум задоволення від зробленої покупки.

             Основними факторами вибору дивана є стилістика, якість і ціна. В даний час кількість диванів на ринку настільки велике, що, якщо ви вирішили шукати диван без чіткого розуміння в якому стилі і колірній гамі він буде виконаний, то ваші пошуки затягнуться на місяці, ви витратите свої час і нерви, і не факт, що що -то собі виберете.

Диван потрібно вибирати під стиль кімнати, щоб згодом стиль кімнати не переробляти під новий диван - це набагато дорожче. Якість дивана - це якість виконання несучої основи, виду механізму трансформації, категорії тканини і внутрішнє наповнення м'якої частини дивана. Ці складові безпосередньо впливають на ціну виробу. Для того, щоб вибрати диван в оптимальному поєднанні ціна-якість, необхідно представляти як часто і для яких цілей ви плануєте його використовувати. Також при виборі важливим моментом є наявність в сім'ї домашніх тварин і маленьких дітей. Якщо ви купуєте диван у вітальню, яка є улюбленим місцем проведення часу для всіх членів вашої родини, в тому числі і чотириногих, то ми не рекомендуємо економити на оббивної тканини (вона повинна бути на якісній основі і легко чиститися). У випадку якщо ви плануєте використовувати диван як повноцінне спальне місце, не зайвим буде звернути увагу на механізм трансформації і наповнення дивана. Спати кожен день на поролоні або французької розкладачці, покритої тонким матрацом, схожим більше на товсте покривало, сподобається не кожному. Такі варіанти більше розглядаються як гостьові. Найбільш краще наповнення для дивана - це пружинний блок. Якщо ваш бюджет для покупки обмежений, то дуже підходящим варіантом може стати диван-єврокнижка - такі дивани недорогі, але досить надійні. І остання порада - перед тим, як купити диван, замірте розміри дверних прорізів, і перевірте можливість заносу безпосередньо в кімнату. Є дивани, які розібрати неможливо, і завжди дуже неприємно, коли не представляється можливим занести в потрібне місце вже куплений і доставлений диван.


 
0 грн.