Дивани

1 2 ... 12
 

Дивани


Незмінні атрибути гостьового інтер'єру - сучасні м'які дивани мають зручною конструкцією і надають безліч позитивних якостей. Вони здатні економити місце в невеликих приміщеннях, зонувати кімнату, використовуватися як спальне місце, мають тривалі терміни експлуатації, можуть містити додаткове місце для зберігання. Купуючи диван для вітальні або іншої кімнати, ви отримуєте відмінне рішення для облаштування комфортного відпочинку і зручного розміщення сім'ї або гостей.

Істотна конкуренція в даному сегменті меблевого ринку дозволила отримати широкий асортимент диванів від виробників і при цьому ціна на диван в Україні знаходиться в досить прийнятних рамках. Висока популярність цього виду виробів стимулює провідні меблеві фабрики пропонувати красиві дивани для різних стилів інтер'єрів. Можливості сучасних технологій дозволяють індивідуально підбирати колір оббивки моделей для ідеального поєднання з обраної стилістикою кімнати.


Сучасні дивани в Харкові


Наш інтернет-магазин запрошує купити диван в Харкові за лояльними цінами як самовивозом з регіонального складу, так і з можливістю доставки по будь-якою адресою в межах України. Завдяки прямим поставкам від виробників ми забезпечуємо мінімально можливі ціни на весь асортимент продукції. На багато моделей поширюється акція з безкоштовної доставки, що істотно знижує підсумкову вартість виробів. Замовляючи дивани та інші меблі у нас, ви економите свій час і гроші.

В даний час диван для вітальні може мати одну з наступних найбільш популярних видів трансформацій:

• Книжка
• Клік-кляк
• Акордеон
• Еврокнижка
• Дельфін
• Виїзний
• Пума
• Пантограф

Завдяки цьому м'які дивани виконують функцію не тільки забезпечення комфортних посадкових місць для проведення дозвілля, а й успішно замінюють собою ліжко. Знаючи особливості видів трансформації, ви легко визначитеся з вибором кращої моделі. Картка товару містить як фото дивана, так і докладний опис характеристик, включаючи габаритні розміри і варіанти забарвлень матеріалу оббивки. Моделі представлені в різноманітних стилях для різних кімнат приватних і комерційних інтер'єрів.


Купити диван в Харкові


Ми реалізуємо сучасні дивани в Харкові, забезпечуючи їх швидку і акуратну доставку. Ми впевнені, що розглянувши пропозиції нашого каталогу, ви зможете підібрати саме таку модель, яку давно шукали. Основи виробів виготовлені з якісних меблевих матеріалів, складові частини з'єднуються за допомогою спеціальних шарнірних елементів сучасної конструкції. Моделі легко трансформуються в ліжко і назад, при цьому не вимагаючи великих зусиль.

Впровадження прогресивних технологій дозволило отримати багатофункціональні вироби високої якості, здатні надати найвищий рівень комфорту при використанні в призначеної кімнаті. Як відомо, розкладні дивани-ліжка це практичні вироби для щоденного застосування, при цьому потрібно звертати увагу не тільки на механізм розкладання, але і на оббивку. Найбільш поширеними видами тканин, якими оббиваються красиві дивани, є наступні:

• Жаккард
• Шенілл
• Гобелен
• Флок

Наповнювачем може виступати поліуретановий матеріал, пружинна основа або комбінована структура. Більш докладно про всіх характеристиках ви зможете прочитати в описі обраної вами моделі. Ми, в свою чергу, запрошуємо вас відвідати наш каталог і ви переконаєтеся, що ціна на диван в Україні в інтернет-магазині «Ваша Меблі» більш ніж прийнятна при високій якості продукції, що реалізовується.
0 грн.