(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Безкаркасні меблі

1 2
Сучасного споживача важко чим-небудь здивувати. Проте, безкаркасні меблі не може не вражати. Це відноситься і до форм, і до квітів виробів. Вони не мають жорсткого каркаса, тому хребет і м'язи повністю розслабляються, а значить, комфортний відпочинок забезпечений.
  Незаперечна істина - зручність безкаркасних меблів. Вона проста у використанні, її легко пересувати. Побачити безкаркасні меблі можна буквально скрізь, будь то літнє кафе або місце для розваг, майданчик для відпочинку в саду, пляж, громадські заклади. Якщо потрібна невимушена обстановка, при цьому - домашній затишок і маса позитивних емоцій, краще рішення проблеми - придбання такої незвичайної і разом з тим чудової у багатьох відношеннях меблів. Розважальний бізнес вже гідно її оцінив.
На замовлення виготовляють будь-яку безкаркасні меблі, включаючи крісла та дивани. Купують її також з причини відмінних ортопедичних властивостей. Варіантів зручною і модною меблів маса. Наприклад, дуже оригінально і разом з тим функціонально крісло-мішок. Ні на що не схоже крісло-груша.
  Крісло-мішок, здавалося б, не новинка, але дизайнери створюють екземпляри унікальні. Не менш цікаво виглядає крісло-м'яч і крісло-подушка. Сировиною для виробів служить високоякісний і практичний матеріал - пінополіуретан, кульки полістиролу, сіліконізований пух і синтапон.
Дорослі нерідко купують такі меблі, щоб доставить радість малюкам. У дитячій кімнаті вона нерідко стає улюбленою. Крісло-мішок, припустимо, виявляється в ролі великої м'якої іграшки. Важливо також те, що така продукція виробляється виключно з екологічно чистих компонентів. Тому про загрозу здоров'ю малюка немає сенсу турбуватися. Чи не виникають алергічні реакції.
  Втім, місце безкаркасних меблів може знайтися в будь-якій кімнаті. Крісло або диван відмінно впишеться в стиль хай-тек. Тут буде доречна, наприклад, глянцева шкіра, колір за бажанням вибирається абсолютно будь-який. Простір для творчості - найширший.
0 грн.