Диван клік кляк

Диван клік кляк

 
Важливе значення в створенні затишної і комфортної домашньої обстановки відіграють предмети м'яких меблів. При цьому, серед випускається виробниками різноманітності м'яких диванів можна відзначити моделі, що мають механізм «клік-кляк». Такі дивани гармонійно поєднуються з обстановкою обраної кімнати, вдало доповнюючи її інтер'єр. Вигідно придбати диван клік кляк в Харкові з доставкою по Україні або самовивозом зі складу ви зможете використовуючи унікальні можливості нашого інтернет-магазину.
 
Назва даного виду диванів походить від характерного клацання, властивого встановленому в них механізму. Конструкція розкладається і складається буквально за один рух. Сам механізм є удосконаленням дуже популярного класичного механізму розкладання «книжка», відомого багатьом ще з радянського часу. Механізм «клік-кляк», міцно закріплюючись болтовими з'єднаннями або шурупами на металлокаркасе, простий у використанні і надійний в експлуатації.
 

Дивани з механізмом клік кляк

 
Даний вид м'яких меблів, отримав широку популярність завдяки суттєвим перевагам, серед яких потрібно виділити наступні:
 
• Міцна конструкція
• Компактний розмір в складеному вигляді
Зручність використання
• Функціональність
• Довговічність експлуатації
• Різноманіття моделей
 
При цьому, ціна на диван клік кляк в Україні завдяки суттєвої конкуренції меблевого ринку знаходиться в досить прийнятних межах і доступна більшості покупців. Популярність моделей з даним видом механізму трансформації надихає талановитих дизайнерів створювати цікаві рішення, багато з яких представлені в нашому каталозі.
 
Незаперечною перевагою диванів з механізмом «клік-кляк» є простота трансформування як при розкладанні, так і при складанні. Тут не потрібно істотних зусиль. Сам принцип розкладання відбувається наступним чином. Спочатку піднімається нижня частина дивана і приводиться в похиле положення до клацати клацання. За нижньою частиною підтягується спинка, забезпечуючи ідеально рівне спальне ложе.
 

Диван клік кляк в Харкові

 
Інтернет-магазин «Ваша Меблі» пропонує дивани з механізмом клік кляк в широкому асортименті. У нашому каталозі представлено кілька різних конфігурацій і дизайнів. Ви легко можете підібрати найкращий варіант для вашого інтер'єру і отримати гарне й практичне виріб, який прослужить довгі роки. Функціональність дивана надає можливість розмістити на ньому кілька людей. Моделі ідеально підходять для приватних і комерційних інтер'єрів. За формою випускаються як прямими, так і кутовими.
 
Прямі можуть бути широкими або вузькими, подовженими або укороченими. Їх відрізняє лаконічність дизайнів і елементарне внутрішнє оснащення. Встановлюють прямі дивани у вітальнях, спальнях, дитячих, робочих зонах. Кутові виконуються модульними, що складаються з декількох блоків, які одночасно можуть використовуватися в якості крісел або пуфів. Вони здатні створити затишну атмосферу для спілкування з друзями, можуть розміщуватися і в вітальні, і в просторій кухні, забезпечуючи додаткове спальне місце.
0 грн.