(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Приліжкові тумбочки

1 2 ... 11
Досить важлива роль відведена такого елементу інтер'єру спальні або дитячої кімнати, як тумбочка. Вона надає додаткову зручність, служить для розміщення лампи, книг, журналів, гаджетів, годинників, окулярів та інших необхідних речей і предметів, які непогано мати під рукою, коли знаходишся в ліжку. Усередині прикроватной тумби годі й менш зручно зберігати постільні приналежності, косметику, нижня білизна і багато іншого. Зона проживання і відпочинку при її використанні стає більш комфортною та затишною. Приліжкові тумбочки продаються як разом з ліжками, так і окремо. Перший варіант передбачає їх гармонійне виконання в єдиному стилі, другий пропонує отримати індивідуальне рішення. Підбір тумбочки біля ліжка проводиться за такими параметрами, як габаритні розміри, конструкція, форма, колір і дизайн, традиційно притаманних більшості типів меблів. Безумовно, слід підбирати таку висоту, з якої буде зручно брати предмети і речі. Глибина, в свою чергу, не повинна ускладнювати доступ до спального місця.
Наш каталог тумбочок запропонує вам великий асортимент для вибору, крім цього, кожен представлений тут елемент доповнений всіма необхідними характеристиками і якісним фото. Хоча тумбочка досить простий елемент інтер'єру, виробники впроваджують в її конструкції і дизайни безліч унікальних рішень, які роблять дані практичні у використанні вироби ще й справжньою окрасою спальні. Таким чином можна сказати, що тумбочка виконує не тільки роль функціонального і корисного виду меблів для спальні або дитячої кімнати, але ще і є гарним декоративним елементом. Вона раціоналізує обстановку кімнати, доповнює її стиль вишуканим шармом свого чудового виконання і служить, в кінцевому підсумку, практичним цілям використання. Її конструкція може бути відкритою або закритою, забезпеченою поличками, висувними ящиками і дверцями. Сама тумбочка може бути для підлоги або підвісної. Різноманітно також використання матеріалів при виготовленні тумбочок. Це може бути дерево, деревні плити, метал, скло, пластик і комбіновані варіанти.
Запрошуємо вас купити тумбочку біля ліжка з доставкою до вас додому або до найближчого відділення кур'єрської служби. Для наших покупців великий асортимент, привабливі ціни, швидка обробка замовлень. Жителям міста Харків та Харківській області ми можемо запропонувати скористатися послугою з безкоштовної доставки і послугою професійної збірки на місці установки меблів.
0 грн.