Модульні меблі БРВ (ВМК) Україна

Створення українсько-польського підприємства БРВ (ВМК) Волинська Меблева Компанія Україна (м.Нововолинськ) стало закономірним фактом успішної роботи на вітчизняному ринку міжнародного холдингу Black-Red-White, об'ёдіняющего в собі кілька десятків меблевих фабрик в різних країнах світу. Популярність продукції, що випускається зумовила більш тісну співпрацю з використанням передового досвіду в створенні сучасних меблів. Інвестори доклали чимало зусиль і фінансових витрат для того, щоб купити модульну систему BRW Україна за нижчою ціною, ніж імпортовану, стало можливим для вітчизняних споживачів. При цьому вироби повністю відповідають принципам міжнародного холдингу Black-Red-White, не уступаючи імпортним аналогам, що виготовляється в Польщі та інших країнах Європи. Асортимент модульних меблів постійно поповнюється актуальними новинками, швидко реагуючи на потреби і тенденції ринку.
Використовуючи наш каталог модульних меблів BRW Україна, ви зможете познайомитися з усією гамою виробів, пропонованих в даний час цим підприємством. Лояльні ціни, великий вибір, різноманіття колекцій, можливість вибору по окремих елементах, акуратна і швидка доставка - все це сприяє, якісному і всеосяжного облаштування інтер'єрів як приватних, так і комерційних. Український підрозділ холдингу використовує новітнє обладнання, передові технології, ретельно підбирає матеріали і комплектуючі. У підсумку, це дає найкращий результат, чому яскравим підтвердженням є зростаючий попит на якісну і одночасно недорогу модульну систему, вироблену на українських потужностях холдингу Black-Red-White.
Палітра продукції, що випускається охоплює як традиційні, так і ексклюзивні рішення, наповнені затребуваним функціоналом, красиві і естетичні. З огляду на високу якість, ціна модульних меблів BRW Україна знаходиться поза конкуренцією і доступна більшості українських покупців. У виробах використовується польська фурнітура, вітчизняна деревина і передовий досвід європейських технологій. Таким чином, втілюючи в собі ідеальне поєднання доступної ціни, якість європейського рівня, сучасних дизайнерських рішень, меблі від виробника Black-Red-White Україна є одним з кращих рішень для створення гармонійної житлового або ділової обстановки.
Завдяки нашому інтернет-магазину модульні меблі BRW Україна максимально доступна для покупців і відправляється зі складу в заводській упаковці, негайно після отримання заявки. У нас представлені всі взаємно компонований елементи, об'єднані в загальні стильові колекції, що дозволяє створити інтер'єр в єдиній обраної концепції. Доставка проводиться по всій території України як за адресою покупця, так і на найближчий пункт кур'єрської служби. Для жителів Харкова і Харківської області ми пропонуємо скористатися нашими додатковими послугами. Зокрема, це можливість безкоштовної доставки і професійна збірка, придбаної модульних меблів, безпосередньо на місці у замовника.
0 грн.