Модульні меблі Gerbor

Пропонуємо вашій увазі дуже якісні модульні меблі виробництва української меблевої фабрики «Gerbor-холдинг». Розташування підприємства у Володимир-Волинському, одному з найкрасивіших міст України Волинської області, дозволяє виготовляти не тільки досконалі модульні меблі, а й привносити неповторний гуцульський колорит в кожний виріб. Волинська область дуже багата лісовими господарствами, в яких виробляється якісна та екологічно чиста деревина. Всі матеріали, з яких виробляються модульні меблі ГЕРБОР, є екологічно чистими і нешкідливими для здоров'я.
Продукція меблевої фабрики «Gerbor-холдинг» має всі сертифікати відповідності стандартам і нормам якості. Вона користується заслуженою популярністю не тільки на території України, але також в ЄС та Росії.
В асортименті колекцій модульних меблів ГЕРБОР ви знайдете системи: для спальні, вітальні, дитячій і кабінету. Кожна модульна система виконана в оригінальному і неповторному дизайні, який здатний відобразити внутрішній світ володаря кімнати. Стильні та солідні вітальні, затишні та комфортні спальні, очаровуючі і яскраві дитячі - всі ці стилі ви знайдете в нашому каталозі модульних меблів GERBOR.
Вам достатньо зробити свій вибір, а наш інтернет магазин візьме на себе всі клопоти з акуратної і швидкої доставки замовлення в вашу квартиру або приватний будинок. 
Вас приємно здивують наші ціни, які, до речі, зазначені з урахуванням професійної збірки модульних меблів ГЕРБОР. Це унікальна пропозиція для модульних систем, вартістю від 3000 гривень, діє в рамках акції нашого інтернет магазина.
 
0 грн.