Модульні меблі BRW Польща

Провідний польський виробник меблів - корпорація Black Red White сконцентрувала в своїх виробничих процесах велику мережу підприємств, розташованих як в Польщі, так і за її межами. Потрібно відзначити, що модульні меблі BRW випускається також і в Україні. В даному розділі нашого каталогу представлена ​​саме польська модульні меблі БРВ, яка втілює в собі сукупність самих передових технологічних рішень як в матеріалах, фурнітурі, так і інших комплектуючих. Тут представлений широкий вибір актуальних рішень для облаштування приватних і комерційних інтер'єрів, враховуючи індивідуальні особливості, зокрема, габарити приміщень, планування модулів, необхідний функціонал і гаму, відповідно до задуму дизайнера або фірмового стилю. Також потрібно відзначити універсальність використання модульних меблів для установки в будь-який з кімнат і можливість облаштування цілісного інтер'єру всіх приміщень в єдиному стилі.
Концепція, якої дотримується модульні меблі BRW Польща, це надати покупцям гідну якість виробів за прийнятну ціну. Обрана стратегія дозволила за досить короткий термін вийти на світовий рівень і досягти високих показників продажів. Так в даний час меблі БРВ з Польщі реалізується більш ніж в 40-ка країнах, впевнено зберігаючи зайняті позиції, пропонуючи найбільш затребувані рішення, демонструючи надійність і бездоганність використання. Колекції випускаються в різних стилях, що надає свободу вибору для облаштування інтер'єру від традиційної класики і вишуканого гламуру до сучасного хай-тека або мінімалізму. Додаткові переваги модульних меблів у великих можливостях завдяки безлічі варіацій і поєднань її елементів. Ви можете замовити саме вибрані вами елементи в будь-якій кількості їх примірників. Незалежно від розмірів і конфігурації кімнат, ви легко створите необхідну інтер'єрну обстановку. Серед виняткових особливостей, що надаються польської модульної меблями від виробника БРВ, потрібно відзначити безліч унікальних інноваційних рішень. Це зокрема системи безшумного відкриття і закривання, особливо актуальні для дитячої кімнати і спальні, вдалі поєднання використовуваних матеріалів, безпеку елементів з розжареного скла і багато іншого. Також потрібно відзначити наявність гарної світлодіодного підсвічування в деяких колекціях модульних меблів, що підкреслює оригінальний стиль і характер інтер'єру. Безсумнівно, модульні меблі БРВ польського виробництва являє собою зразок сучасного стилю, вдало поєднується з такими ключовими якостями, як зручність і функціональність. Незалежно від того, що ви облаштовуєте - обстановку квартири, котеджу, офісу, готелю і іншої установи, ви отримуєте більше ніж виправдане рішення ваших витрат і відмінний результат з доробком на майбутнє.
У нашому інтернет-магазині ви зможете купити модульну систему BRW Польща з швидкою і акуратною доставкою за вказаною замовником адресою. Для жителів Харкова і області ми можемо запропонувати скористатися послугою безкоштовної доставки і послугою збірки модульних меблів безпосередньо на місці у замовника
 

 

0 грн.