Модульні меблі Nikko BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Дизайнери польської фабрики Black Red White розробили колекцію Nikko BRW спеціально для облаштування інтер'єру кімнат для дітей і підлітків. Її характеризують геометричні асиметричні форми, оригінальні дерев'яні ручки і пластикові ніжки темного кольору, модне двокольорове рішення фасаду і продумана функціональність елементів.
Модульна система Нікко БРВ виготовляється з екологічно чистого ДСП з фасадом у 2-х оригінальних колірних поєднаннях: «конго / unі бордо» і «конго / лава». Вироби мають покриття, стійке до подряпин і інших механічних пошкоджень, що особливо актуально для дитячих кімнат. Також використовуються надійні роликові направляючі і петлі.
Інтер'єр «дитячої» повинен розташовувати для відпочинку, ігор і навчання, а також служити невеликою вбиральні. У колекції Nikko BRW все для цього передбачено. Є висувною Підліжковий скриньку для постільної білизни чи інших речей, є кілька рішень практичних стелажів і шаф. Особливу увагу слід приділити кутовому шафі, що дозволяє ергономічно використовувати простір навіть в самій невеликій кімнаті. Всього представлена ​​модульна система має 12 елементів, представлених: Ліжком; Шафами (в т.ч. кутовим); Комодом; Стелажами (2 варіанти); Тумбою прикроватной; Письмовим столом; Висувним ящиком для ліжка; Полицями (3 види).
Запрошуємо вас купити модульну систему Нікко БРВ в нашому інтернет-магазині з якісною доставкою за вказаною вами адресою. Ця колекція якнайкраще підходить для дитячих, підліткових і студентських кімнат, дозволяючи із зручністю їх використовувати і для відпочинку, і для навчання.
0 грн.