Модульні меблі Colorado BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Модульна система Colorado спеціально розроблена для облаштування інтер'єру в дитячій, підліткової або студентської кімнаті. Вона здатна створити затишок і підняти настрій, надати практичну функціональність і зручно розмістити всі речі, книжки, підручники, канцелярське приладдя, а також багато іншого, що оточує сучасної дитини в його кімнаті. В модульній системі Колорадо БРВ вдало поєднується оригінальний дизайн довгих ручок з фактурою білосніжних фасадів, виконаних в кольорі «Світлий Дуб Belluno». Виробник пропонує декілька колірних рішень ручок, представлених в помаранчевому, білому, акації та вольфрамового кольорах. Елементи модульної системи Colorado від польської фабрики Black Red White (BRW) виробляються з ДСП з МДФ фасадами.
Дана молодіжна меблі вигідно виділяється своєю ергономічністю і хорошим підбором складових її модулів. Тут є місткі шафи, пенал і комоди, зручні стелажі і полички, практичний письмовий стіл, а також два ліжка: звичайна і нижня. Всього модульна система Colorado включає 11 елементів-модулів, представлених:
Письмовим столом; Комодом; Ліжком; Нижнім ліжком; Полками; Пеналом; Стелажем; Шафою; Кутовою шафою; Подкроватний ящик.
Як і інші модульні системи від виробника BRW (Польща), колекція Colorado дозволить облаштувати кімнату вашої дитини якісними і практичними елементами. У цій кімнаті буде дуже затишно і цікаво, а всі речі зможуть перебувати на своїх місцях. Відзначимо, що в цьому сегменті продукції польська фабрика Black Red White вже більше 20 років займає лідируючі позиції з продажу в Європі. Її меблі відрізняється сучасним дизайном, функціональністю, надійністю, довговічністю, безпекою і екологічністю.
Запрошуємо вас купити модульну систему Колорадо БРВ в нашому інтернет-магазині з швидкою і акуратною доставкою за вказаною вами адресою. Вона спеціально створена для дитячих, підліткових і студентських кімнат, втілюючи в собі безліч інноваційних рішень в плані досконалого дизайну і зручності використання.
0 грн.